tv3.lv

“Ford” prezentējis jauno “S‑MAX”

Pagājušajā nedēļā “Ford Motor Company” iepazīstināja ar jauno “Ford S MAX” – pārstrādātu un inovatīvu revolucionārā sporta atpūtas automobiļa versiju. Oriģinālam līdzīgais “S-MAX”, kas Eiropā debitēs nākamgad, piedāvā izcilu stilu un progresīvu aprīkojumu, neietekmējot ietilpību, daudzpusību un degvielas ekonomiju.

2014. gada 22. septembrī 22:10

Līdz ar jauno “Ford S-MAX”, kura tirdzniecība tiks uzsākta 2015. gadā, Eiropā debitēs arī “Ford” adaptīvā stūres sistēma, kas atvieglos automobiļa vadīšanu. Izcilu braukšanas kvalitāti nodrošinās inteliģentā visu riteņu piedziņa un virkne uzlabotu transmisiju, kā arī jaunais 1,5 litru EcoBoost benzīna dzinējs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ford S-MAX” būs pirmais “Ford” modelis, kam būs dinamiski priekšējie LED lukturi ar neapžilbinošām tālajām gaismām, kas nodrošina maksimālu ceļu apgaismojumu, neapžilbinot citus ceļu satiksmes dalībniekus. Savukārt “Ford” uzlabotā pirmssadursmes bremzēšanas palīgsistēma palīdzēs mīkstināt sadursmes, pat braucot ar lielu ātrumu.

“S-MAX” siluetu un  loga līniju papildina LED dienas braukšanas gaismas un tehniski pilnveidotie aizmugurējie lukturi, kas vizuāli paplašina automobili. Izpūtēja uzgaļus atdala aizmugurējais izkliedētājs, kas liek automobilim izskatīties vēl mūsdienīgākam un sportiskākam.

“S-MAX” modelis ir pieejams piecu un septiņu sēdvietu konfigurācijā.  Easy-Fold sistēma ļauj nolocīt katru aizmugurējo sēdekli tikai ar vienu pogu priekšējā panelī, savukārt Easy-Entry otrās rindas sēdekļi ļauj ērti piekļūt trešās rindas sēdekļiem.

Pateicoties ekonomiskajiem dīzeļdzinējiem un EcoBoost benzīna dzinējiem, jaunajā “S-MAX” būs iespējams pārvietoties daudz klusāk un mierīgāk. Dīzeļdzinēju CO2 izmešu daudzums būs par 7% zemāks. Pieejamo versiju vidū ir 2,0 litru TDCi dzinējs ar 120 ZS jaudu un sešu pakāpju manuālo transmisiju un pārstrādātais 2,0 litru TDCi ar 150 ZS vai 180 ZS jaudu un manuālo vai PowerShift dubultā sajūga transmisiju.

Benzīna dzinēju klāstā ietilpst “Ford” jaunais 1,5 litru EcoBoost dzinējs ar 160 ZS jaudu un manuālo transmisiju, kā arī 2,0 litru EcoBoost ar 240 ZS jaudu un automātisko transmisiju. S-MAX CO2 izmešu daudzuma samazinājumu nodrošina arī viedā reģeneratīvā uzlāde un automātiskā Start-Stop sistēma. Aerodinamikas uzlabojumus nodrošina aerodinamiskais aizsargs automobiļa apakšdaļā un aktīvais režģa aizvars, bet veiktspēja ir uzlabota 400 stundu ilgos testos vēja tunelī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm