tv3.lv

Bez komentāriem! Pamatīgi apledojis autoceļš Ilūkstes pusē

Pirmdien Ilūkstes pusē vismaz divi autovadītāji nobraukuši no ceļa braucamās daļas, apstājoties grāvī, iespējams, slidena seguma dēļ, liecina sociālajā tīklā “Facebook” publicēts ieraksts.

2019. gada 30. decembrī 14:35

Ieraksts ievietots ap plkst. 11.00, un tā autors Andis Ķīsis min: “Ilūkste-Dviete… Labāk mainiet maršrutu”.

Komentāros gan uzreiz tiek kritizēti autoceļu uzturētāji, norādot, ka šajā un vēl citās vietās apledojušie ceļi vēl joprojām nav apstrādāti ar pretslīdes materiālu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka pirmdienas rītā VAS “Latvijas Valsts ceļi” savā mājaslapā ziņoja, ka autoceļi vietām apledo Latgalē un Vidzemē, uz autoceļiem arī strādājot ziemas tehnika. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 54 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienība.

No komentāriem zem publicētā ieraksta “feisbukā” izriet, ka Andis pats iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, taču ar ceļu uzturētāju palīdzību izdevies automašīnu izvilkt no grāvja.

Atgādinām, ka autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Savukārt VAS “Latvijas Valsts ceļi” aicina informēt par apledojumu valsts autoceļu posmos, kā arī citiem sarežģījumiem, ja tādi rodas uz valsts autoceļiem, zvanot pa LVC diennakts bezmaksas informatīvo tālruni: 8000 5555. Informācija tiek operatīvi nodota ceļu uzturētājiem rīcībai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm