Toyota Corolla Cross: praktiskums pirmajā vietā

16. martā 9:20

Toyota nelielo krosoveru piedāvājumā jau ir Yaris Cross un C-HR, bet tagad uz otrā bāzes radīts lielāks un praktiskāks modelis – Corolla Cross.

Vizuāli saistības ar Corolla hečbeku gan ir maz, jo Corolla Cross ir tikpat liela kā divas paaudzes senākais RAV4. Aizmugurē vietas noteikti ir vairāk nekā C-HR, un beidzot var paskatīties arī pa logu.  Corolla Cross sastopams tikai kā hibrīds, turklāt tikai jaudīgākajā formātā ar divu litru benzīna dzinēju. Summārā jauda ir 197 ZS.

Krosovers bija pirmā Toyota ar jauno 5. paaudzes hibrīdiekārtu, kam ir vieglāka un ietilpīgāka baterija. Astoņas sekundes līdz 100 kilometriem stundā ir gluži pieklājīgs rādītājs automašīnai, kas acīmredzami projektēta apkārt bērnu ratiņiem. Bagāžnieka forma nepārprotami pakārtota tieši tiem.

Savukārt degvielas patēriņš pilsētas satiksmē krītas tieši acu priekšā – no sākotnējiem 7,7 l/100 km uz 6,6 l/100 km un pat mazāk. Tik vienkāršotas koncepcijas krosoveram Corolla Cross ir diezgan izsmalcināta daudzsviru piekare un pieklājīgs pilsētas džipa klīrenss. Attiecīgi tas arī brauc labāk nekā izskatās – maigi, nepiespiesti, bet pārliecinoši. Un, pateicoties netipiski lieliem spoguļiem, ar Corolla Cross nav grūti rīkoties pilsētas satiksmē.

Toyota Corolla Cross ir četras dažādas komplektācijas, turklāt krosoveru var dabūt arī ar pilnpiedziņu, kas kombinācijā ar hibrīddzinēju šajā izmērā ir retums. Dārgākajiem variantiem ir arī panorāmas jumts, papildus apgaismojums un citas ekstras izlepušajiem pilsētniekiem. Arī Toyota Corolla Cross cena joprojām uzskatāma par normālu – no 33 800 līdz 41 800 eiro, tātad arīdzan nosacīti pa vidu starp C-HR un RAV 4 hibrīdiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm