Apdrošinātājs: situācija Rīgas ceļos traģiska, četrkāršojies pārsisto riepu sūdzību skaits

Deviņas mašīnas rindā, visas ar bedrēs pārsistām riepām gaida palīdzību. Tik kritiska situācija bija izveidojusies Rīgā, Viestura prospektā. Un tas ir tikai viens Rīgas “melnais punkts”. Pilsētnieku sašutums par bedrēm aug ar katru dienu, bet apdrošinātāji galvaspilsētas ielu stāvokli nu jau sauc par traģisku.

2019. gada 12. februārī 20:35

Tikmēr pilsētas mērs Nils Ušakovs (S) savu atbildību notiekošajā nesaskata.

Dramatiskus kadrus pirmdien Vecmīlgrāvī fiksējis kāds autovadītājs, kas ar safilmēto dalījies sociālā tīkla “Facebook” autobraucēju grupā. Vecmīlgrāvī, Viestura prospektā, kur atļauts braukt ar ātrumu 70 km/h, tumšajā laikā milzu bedres uz ceļa pamanīt no braucoša auto teju neiespējami. Pat ja pamana, ir jau par vēlu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apdrošinātāji saņēmuši daudzus kompensāciju pieteikumus no autovadītājiem. Salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, pieaugums ir četrkārtīgs.

Tieši dramatiskā situācija uz ceļiem bija viens no argumentiem, kuru pirmdien mēģināja izmantot Rīgas domes opozīcija, lai gāztu Ušakovu. Mērs gan par drausmīgajām bedrēm neērti nejūtas. Viņš bedres pretstata paveiktajiem labajiem darbiem, piemēram, izremontētajiem iekšpagalmiem.

Nils Ušakovs
Rīgas mērs (S)

Jā, mums ir bedres! Bet pretī katrai bedrei varam likt sakoptu pagalmu, sakoptu skolu. Jaunu stadionu, bērnudārzu, citus objektus.

Rīgas domes Satiksmes departaments atzīst, ka liela daļa pilsētas ielu ir sliktā stāvoklī, vadītājiem pašiem braucot jāuzmanās. Nopietni remonti paredzēti tikai vasarā, kad būs silts. Tagad vai nu uz bīstamajiem posmiem samazina atļauto ātrumu, vai bedres aizlāpa ar auksto asfalta maisījumu, kas gan ātri pārvēršas bīstamā akmeņu masā, kas lido automašīnu logos un uz garāmgājējiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm