Zvērības Viļņā — gaišā dienas laikā aiz skolas izvaro 15 gadīgu meiteni

Viļņas policija izmeklē noziegumu, kas šokējis Lietuvas galvaspilsētu. Kāds vīrietis mežā, aiz Žvērinas ģimnāzijas, izvarojis skolnieci.

2. februārī 10:57

Noziegums pastrādāts gaišā dienas laikā. Policija vēsta, ka 1. februārī ap pulksten 15.40 Žaliojas ielā, meža masīvā, nezināms vīrietis, lietojot fizisku spēku pret 2007. gadā dzimušu nepilngadīgo, pastrādāja seksuālu noziegumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šobrīd iegūti pierādījumi un uzsākts process saskaņā ar Lietuvas Republikas Kriminālkodeksa 149. pantu.

Skolas vadība neko nevar apstiprināt

Ģimnāzijas direktore pagaidām nevar apstiprināt, vai noziegums pastrādāts pret konkrētās skolas skolnieci. Skolas pārstāvji uzsver, ka par noziegumu uzzinājuši no medijiem un satrauktu vecāku īsziņām.

Direktore Ž. Vaškevičiene uzsver, ka viņa pati tikai tagad varēs sākt pārbaudīt, kas šodien ir ieradies skolā, lai pateiktu, vai nodarījums pastrādāts pret ģimnāzijas skolnieci.

“Es gan nedomāju, ka kāds man sniegtu tik sensitīvu informāciju. Es arī piezvanīšu Pedagoģiski psiholoģiskajam dienestam. Ja izrādīsies, ka šāds fakts ir noticis, noskaidrosim apstākļus. Bet tagad es nevaru apstiprināt, ka tas ir mūsu bērns,” saka Vaškevičiene.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm