”Wizz Air” meitasuzņēmums Abū Dabī oktobrī atsāks tiešos reisus ar Maskavu

Lidsabiedrība “Wizz Air Abu Dhabi” plāno no šī gada oktobra atsākt ikdienas pasažieru lidojumus starp Apvienotajiem Arābu Emirātiem un Krieviju, vēsta “Aerotime”.

2022. gada 11. augustā 14:30

Ungārijas zemo cenu aviokompānijas “Wizz Air” meitasuzņēmums Apvienotajos Arābu Emirātos no 3. oktobra atsāks lidojumus no savas bāzes Abū Dabī starptautiskajā lidostā uz Vnukovas starptautisko lidostu Maskavā – liecina informācija aviokompānijas mājaslapā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vienvirziena biļete izmaksā nepilnus 100 eiro.

“Wizz Air Abu Dhabi” lidojumu grafika atjauninājumu apstiprinājis arī pārvadātāja rīkotājdirektors Maikls Berluiss. Sarunā ar “Gulf News” viņš norādījis, ka aviokompānija atbalsta Apvienoto Arābu Emirātu ceļojumu nozari, “uzlabojot savienojamību gan reģionālā, gan globālā līmenī saskaņā ar valsts noteikumiem un politiku”.

Budapeštā bāzētā lidsabiedrības māteskompānija visas savas darbības Krievijā apturēja 27. februārī pēc okupantu iebrukuma Ukrainā. Tāpat aviokompānija paziņojusi, ka visi tās lidojumu uz un no Krievijas tiks apturēti visu vasaras sezonu – līdz šī gada 30. oktobrim.

Vienlaikus uzņēmums norādījis, ka turpina sekot līdzi notiekošajam un par jebkādām turpmākajām izmaiņā ziņos noteiktajā laikā.

Lidsabiedrības paziņojums piesaistījis kādas ukrainietes uzmanību, kas savu neizpratni paudusi mikroblogošanas vietnē “Twitter”, uzdodot retorisku jautājumu: “Prātoju, vai “Wizz Air” vēlas, lai viņu reputācija tiktu iznīcināta tāpat kā “Amnesty International”?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uzņēmums steidzis sievietes ierakstam atbildēt, skaidrojot, ka Abū Dabī meitasuzņēmums atsāk lidojumus uz Maskavu, lai apmierinātu pieprasījumu pēc ceļojumiem pasažieriem, kuri vēlas lidot uz Krieviju, kas ir saskaņā ar abu valstu gaisa transporta līgumu. “Wizz Air” arī atrunājies, ka visas Apvienoto Arābu Emirātu nacionālās aviokompānijas šobrīd veic tiešos lidojumus uz un no Krievijas.

Tāpat lidsabiedrība “Twitter” taisnojusies, ka “Wizz Air Abu Dhabi” ir nacionālais pārvadātājs, kas tikai darbojas saskaņā ar valsts nacionālajiem noteikumiem un politiku. Kā arī uzsvēris, ka meitasuzņēmumi Ungārijā un Lielbritānijā gan nenodrošina lidojumus uz un no Krievijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm