tv3.lv

Vīrietis ASV iesprūst skurstenī, mēģinot iekļūt svešā mājā

Kāda ģimene Merilendas štatā, ASV, bija pārsteigta, atklājot, ka viņu mājas skurstenī ir iesprostots svešinieks, kurš centies iekļūt viņu mājā.

16. janvārī 22:53

24 gadus vecais vīrietis iesprūdis pavadīja skurstenī vismaz četras stundas, iekams ugunsdzēsēji paguva viņu izglābt, teikts Montgomerijas apgabala policijas departamenta (MCPD) incidenta kopsavilkuma ziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

8. janvārī ap plkst. 3.00 naktī mājas iedzīvotāji zvanīja 911, lai ziņotu par sitieniem un “klauvēšanu” no mājas iekšpuses, teikts policijas ziņojumā. Varas iestādes atsaucās uz izsaukumu, taču pēc mājas pārmeklēšanas nevienu neatrada. Pēcāk, ap plkst. 5.30 mājas iedzīvotāji vēlreiz izsauca policiju un ziņoja par tādiem pašiem dzirdētiem trokšņiem.

“Sākotnēji izsaukums tika saņemts saistībā ar aizdomām par ielaušanos dzīvoklī,” sacīja MCPD, un, kad darbinieki atbildēja, viņi “dzirdēja cilvēka balsi, kas nāk no kamīna iekšpuses, skurstenī”.

Uz notikuma vietu tika izsaukti divi desmiti ugunsdzēsēju, kuri vairāk nekā stundu pavadīja, noņemot sienu un ķieģeļus ap skursteni, lai glābtu aizdomās turamo, kuram “nebija atļauts atrasties svešajā īpašumā”, “Twitter” paziņoja Montgomerijas apgabala ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvis Pīts Piringers.

Piringera ievietotajos video un fotoattēlos bija redzams, kā ugunsdzēsēji ķieģeli pa ķieģelim lauž sienu, līdz bija redzamas vīrieša pēdas. Citā video bija redzams, kā aizdomās turamais tiek aizvests ar ātro palīdzību.

Vīrietis tika veiksmīgi izvilkts no skursteņa ap plkst. 7.30 un pēc tam nogādāts traumu centrā, pastāstīja Piringers. “Aizdomās turamajam netika uzreiz izvirzīta apsūdzība,” sacīja Gofs. “Viņš tika nogādāts rajona slimnīcā, un ceturtdien tika iesniegts lūgums par apsūdzībām.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Varasiestādes iesniedza pieteikumu par aizdomās turamā ceturtās pakāpes apsūdzību saistībā ar ielaušanos svešā īpašumā. Vīrieša identitāte netiks atklāta, kamēr tiesas nepieņems apsūdzības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm