tv3.lv

Velsas korgijs kļuvis par sociālo tīklu zvaigzni

Apvienotajā Karalistē par arvien lielāku slavenību kļūst kāds ceļojošs suns – Velsas korgijs, kura saimniece tā dzīvi atspoguļo sociālajos tīklos. Uzņēmumi jau sākuši četrkājaino slavenību algot reklāmas vajadzībām, vēsta “900 sekundes”.

23. maijā 7:20

Marsels ir Velsas korgijs pembroks un sociālo mediju zvaigzne. Dzīvnieka saimniece platformā “Instagram” iemūžina sava četrkājainā drauga dzīvi – nozīmīgu vietu apmeklēšanu, ceļošanu uz citām valstīm, ikdienišķas suņu lietas un arī došanos pie ārsta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Marsela saimniece stāsta, ka lēmumu izvēlēties tieši korgiju daļēji iedvesmoja slavenākā šīs šķirnes suņu īpašniece pasaulē – britu karaliene Elizabete II.

Marsels gan ne tuvu nav kucēns, viņš dzimis jau 2013. gadā.

Marselam sociālajā tīklā “Instagram” ir aptuveni 140 000 sekotāju. Ņemot vērā suņa popularitāti uzņēmuma sākuši viņu algot reklāmas vajadzībām.

Saimniece suni īpaši apmācījuši pozēt kameras priekšā. Korgija slavenības statuss pavēris saimniekiem plašākas iespējas ceļot, bet lielākā daļa nopelnītās tie tērētas Marsela veselībai, apdrošināšanai un pārtikai, kā arī nedaudz labdarības organizācijām suņiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm