“Vācija būs mūsu mērķis.” Solovjovs pārskaities par tanku piegādēm Ukrainai

Nu jau kļuvis zināms, ka Vācija patiesi apņēmusies Ukrainai piegādāt 14 “Leopard 2” tankus, kā arī ļāvusi tos reeksportēt citiem Rietumu sabiedrotajiem. Taču vēl pirms smagā bruņojuma piegādes kļuva oficiālas, Kremļa TV galvenais propagandists Vladimirs Solovjovs savā vakara raidījumā kaismīgi pauda savu “subjektīvo viedokli”, norādot, ka šāda rīcība ir pamats Krievijai uzskatīt Vāciju par daļu no “konflikta”.

25. janvārī 14:07

“Domāju, ka ir laiks nosūtīt skaidru, apņēmīgu ziņu, ka mēs Vāciju uzskatām kā daļu no konflikta un ka Vācijas tanku parādīšanās [Ukrainā] pavisam noteikti novedīs pie tā, ka apsvērsim Vācijas teritoriju, militārās bāzes un citus objektus par leģitīmiem mērķiem. NATO vēlas cīnīties šādā viltīgā veidā, izliekoties, ka tā necīnās. Sapņojiet vien!” paceltā balsī sludina Solovjovs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš arī pauda, ka Vācijas aizsardzības ministrs Boriss “Pistorius ieies vēsturē kā kretīns, kurš Vāciju noveda līdz tiešas iznicināšanas zonai. Un [Vācijas kanclers Olafs] Šolcs arī! Un [ārlietu ministre Annalēna] Bērboka!” Savukārt Vācijas iedzīvotāji beidzot uzzinās, kādiem jaunajiem nacistu līderiem viņi devuši varu.

Solovjovs arī uzdod jautājumu, uz kuru nemaz negaida atbildi un pēc kura steidz raidīt apsūdzības Vācijas virzienā. “Mēs esam agresors? Astoņus gadus jūs, izdzimteņi, esat barojuši ukraiņu nacistisko režīmu! Astoņus gadus jūs Donbasā esat nogalinājuši cilvēkus! (..) Astoņus gadus jūs esat melojuši! Jūs neredzējāt traģēdiju Donbasā, tur nogalinātos bērnus. Bet kā jūs tagad sevi pozicionējat? Jūs, Eiropas farizeji, nacistu nelieši!”

Peskovs nobažījies par Eiropas nodokļu maksātāju maciņiem.

Par Vācijas lēmumu izteicies arī Krievijas Federācijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs, tiesa, ne tik dedzīgi. Viņš norāda – ir pārliecināts, ka daudzi speciālisti saprot šīs idejas absurdumu, jo tehnoloģisko aspektu dēļ vien tā ir diezgan postoša iecere, vēsta “Associated Press”.

Peskovs uzsver, ka ir pilnīgi acīmredzams, ka tiek pārvērtēts potenciāls, kuru Ukrainas bruņotajiem spēkiem sniegs papildu tanku piegādes. Tā esot vēl viena kļūda, ļoti nopietna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs atgādinām, ka šie tanki nodegs līdzīgi kā visi pārējie. Izņemot, ka tie maksā daudz, un tas [izmaksas] gulsies uz Eiropas nodokļu maksātāju pleciem,” nobažījies ir Kremļa preses sekretārs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm