tv3.lv

Urugvajā seniori nododas sērfošanas sporta veidam

Vecums nav šķērslis, lai nodarbotos arī ar ekstrēmiem sporta veidiem, un to apliecinājuši pensijas vecuma cilvēki Urugvajā, kas nodevušies sērfošanas sportam, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

2021. gada 1. martā 9:21

Vecums nav šķērslis, arī metoties jūras viļņos uz vējdēļa, – tā uzskata šie pensijas vecuma cilvēki Urugvajā. Šī senioru sērfošanas grupa izveidota visai nesen – pirms diviem gadiem. Idejas autore ir 62 gadus vecā Reikelita. Sasniedzot pensijas vecumu, sieviete sapratusi, ka ir jāatrod veids, kur izlikt enerģiju, un kāpēc gan tā nevarētu būt sērfošana?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

62 gadus veca sērfotāja Reikelita

”Šis ir brīnišķīgs veids, kā arī mūsu vecumā var uzturēt sevi formā. Tas ir liels izaicinājums, un tajā pašā laikā milzīgs prieks. Viļņi liek man justies enerģiskai, pozitīvai.”

Senioriem šī nodarbe ir lieliska iespēja komunicēt un iegūt jaunus draugus. Īpaši šajā pandēmijas laikā – sērfošanai nav nepieciešama saskarsme, bet tajā pašā laikā var izjust kopā būšanas prieku.

“Es nāku šeit, jo vēlos justies dzīvs. Es nezinu, es to daru pareizi vai nepareizi, bet man ir jautri, tas man liek justies dzīvam,” apliecina 65 gadus vecs sērfotājs Horasio.

Šajā grupā vecākais sērferis ir 76 gadus vecs. Tiesa, ne jau tikai ar izklaidi seniori nodarbojas. Pēc nedēļas gaidāmas nopietnas sacensības, kurās sērfošanas veiklībā nāksies mēroties ar citu komandu senioriem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm