tv3.lv

Ukrainas prezidents uzrunās Latvijas Saeimu

Saeimas sēdes laikā ceturtdien, 26. maijā, paredzēta Ukrainas prezidenta Volodimira Zelenska attālināta uzruna Latvijas parlamentam, informēja parlamenta Preses dienestā.

26. maijā 7:40

Uzruna noritēs attālināti, un tai varēs sekot līdzi Saeimas mājaslapā.

Ukrainas prezidents Saeimu uzrunās pēc parlamenta priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (NA) uzaicinājuma.

“Par spīti karam un personīgajam apdraudējumam Ukrainas politiskā vadība turpina nepagurstoši strādāt. Latvijas un Ukrainas savstarpējā izpratne, politiskā un arī praktiskā sadarbība ir ciešāka nekā jebkad iepriekš. Tas tādēļ, ka mūs vieno kopīgs mērķis – Ukrainas uzvara pār ļaunumu, kas patlaban plēš dziļas brūces Eiropas kontinentā,” pauž Saeimas priekšsēdētāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūrniece uzsver, ka Ukraina varonīgi cīnās pret Krievijas okupantiem. Prezidents Zelenskis turpina iedvesmot taisnīgai cīņai par brīvību, un tā ir cīņa ne tikai par Ukrainas brīvību, akcentē politiķe.

Ukraina aizstāv vērtības, kas ir visas demokrātiskās pasaules dzīvesveida pamatā – brīvība, miers un demokrātija, pauž Saeimas priekšsēdētāja.

Parlamentā atgādina, ka Mūrniece kopā ar Igaunijas un Lietuvas parlamentu priekšsēdētājiem bija pirmie parlamentu spīkeri, kas pēc kara sākuma apmeklēja Kijivu, 24. martā tiekoties ar Ukrainas parlamentāriešiem un arī Ukrainas prezidentu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm