tv3.lv

Ukrainas premjers: Krievija 9. maijā grasās pieteikt pilna mēroga karu

Ukrainas premjerministrs Deniss Šmihaļs paziņojis, ka atbilstoši partnervalstu izlūkdienestu informācijai Krievija grasās 9. maijā pieteikt pilna mēroga karu.

6. maijā 14:49

“Atbilstoši partneru izlūkdienestu datiem Krievijai ir nodoms 9. maijā pieteikt pilna mēroga karu. Šādas runas, kā mēs saprotam, ir, šādas iespējas tiek apspriestas augstākajā politiskajā vadībā. Vai tas notiks? Redzēsim,” preses brīfingā pēc darba vizītes Polijā sacīja Šmihaļs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja šis scenārijs īstenosies, tas būs kārtējais apstiprinājums, ka Krievija ir pieteikusi karu visai civilizētajai demokrātiskajai pasaulei, norādīja Ukrainas premjers.

“Ukraina aizstāvēs savu brīvību, savu teritoriju, savu suverenitāti, mūsu ģimeņu dzīvi un mūsu zemi. Jebkurā gadījumā mēs cīnīsimies līdz galīgai uzvarai pār okupantiem,” uzsvēra Šmihaļs.

Krievija pret Ukrainu pilna mēroga karu sāka jau 24. februārī, tomēr Kremlis to joprojām spītīgi dēvē par “īpašo militāro operāciju”, kā arī aizliedz iebrukumu Ukrainā publiski dēvēt par karu, aizlieguma pārkāpējiem jārēķinās ar kriminālsodiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm