Ukrainas armija valsts dienvidos iznīcinājusi 87 Krievijas karavīrus un 31 tanku

Ukrainas armija valsts dienvidos pirmdien iznīcināja 87 Krievijas okupācijas spēku karavīrus, 31 tanku un 27 citas autobruņutehnikas vienības, paziņoja Operatīvā pavēlniecība “Dienvidi”.

4. oktobrī 10:41

“Situācija Dienvidburgas virziena operatīvajā zonā ir saspringta un dinamiska. Tomēr kontrole un iniciatīva pieder mūsu spēkiem. Ienaidnieks veic izlūkošanu no gaisa, turpina ar šaujamieroču uguni dot triecienus mūsu apakšvienību un aizmugures reģionu pozīcijām, mēģina noturēt aizsardzības līnijas, bet [tam] labāk izdodas atiet uz pagaidām vēl esošajām sagatavotajām pozīcijām,” teikts paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ienaidnieks, negūstot panākumus uz sauszemes, pirmdien turpināja psiholoģisku un uguns teroru pret mierīgajiem iedzīvotājiem. Okupanti ar stobru artilēriju apšaudīja Dnipropetrovskas apgabala Nikopoles rajonu, aizdedzinot prāmi. Ugunsgrēks 200 kvadrātmetru platībā tika nodzēsts, un tajā nebija upuru.

Ukrainas pretgaisa aizsardzības spēki pirmdienas pievakarē Krivijrihas rajonā notrieca ienaidnieka raķeti, ar kuru tas mēģināja uzbrukt reģiona stratēģiskajai infrastruktūrai.

Ukrainas aviācija deva deviņus triecienus ienaidnieka pozīcijām un objektiem. Ukrainas raķešu artilērijas apakšvienības izpildīja 290 uguns uzdevumus, kuru rezultātā ir apstiprināta 87 rašistu un vairāk nekā 60 tehnikas vienību iznīcināšana. No šīs tehnikas divi tanki un viens bruņutransportieris tika iegūti kā trofejas.

“Uz mums vairs nešaus 31 ienaidnieka tanks, nedosies uzbrukumā vēl 27 citas autobruņutehnikas vienības. Ir iznīcināta reaktīvā zalvju uguns sistēma “Uragan” un tās transporta-uzlādes mašīna, un 120.kalibra mīnmetēju komplekss “Saņi”,” teikts pavēlniecības paziņojumā.

Operatīvā pavēlniecība “Dienvidi” piebilda, ka Moldovas Piedņestrā nav konstatētas uzbrukuma grupējumu veidošanas pazīmes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā arī informēja, ka pie Krimas piekrastes turpina slapstīties deviņi Krievijas karaflotes kuģi. Kaujas gatavībā ir pieci Krievijas raķešu kuģi ar 32 spārnotajām raķetēm “Kalibr”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm