Ukrainas amatpersonas un iedzīvotāji skeptiski par parakstīto pamiera līgumu

Šodien stāsies spēkā pamiers starp prokrieviskajiem nemierniekiem un Ukrainas armiju. Tikmēr sadursmes kara plosītajos Ukrainas austrumos turpinās. Lai gan tās vairs nav tik intensīvas kā mēneša sākumā, tomēr apšaudes notiek katru dienu.

2017. gada 20. februārī 7:57

Lēmums par pamieru karadarbības skartajā Ukrainā tika pieņemts sestdien, tā dēvētā Normandijas četrinieka tikšanās laikā. Krievijas puse to raksturojusi kā pozitīvu soli, tomēr akcentē, ka “liels progress” tikšanās laikā neesot panākts. Tikmēr Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins paziņoja, ka “nepavisam nav” apmierināts ar sestdienas tikšanās rezultātiem. Skeptiski uz tā dēvēto pamieru skatās arī paši Ukrainas austrumu iedzīvotāji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Apšaudes turpinās katru dienu. Šāvieni notiek arī no blakus ciemiem. Vakaros šeit staigā bruņotas personas un pārvietojas bruņutehnika. Jūs saprotiet, mēs dzīvojam bailēs,” norāda kāds Avdijivkas iedzīvotājs.

Iepriekšējais pamiera līgums pušu starpā tika parakstīts 23. decembrī, tomēr janvāra beigās kaujas atsākās ar jaunu sparu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm