tv3.lv

Ukrainā: kārtējais konvojs, milzu sprādziens rūpnīcā, separātistiem sava valūta

Krievija nosūtīju kārtējo, nu jau trešo autokolonnu uz Ukrainas austrumu apgabaliem. Ukrainas ziņu aģentūra UNIAN vēsta, ka robežu šķērsojušas ap 30 automašīnas, taču šajā konvojā kopumā esot ap 200 auto. Humānās palīdzības konvojs vedot dzeramo ūdeni, pārtiku, elektroģeneratorus un medikamentus.  

2014. gada 20. septembrī 13:15

Tikmēr Doņecku satricinājis pamatīgs sprādziens – uzspridzināta tās nomalē esošā ķīmiskā rūpnīca atstājot aiz sevis iespaidīgu dūmu mākoni. Tiek ziņots, ka pēc sprādziena deg ķīmisko vielu noliktavas, taču tieši kādas ķīmiskās vielas – nav zināms.  Neraugoties uz pamieru un meira sarunām, Doņeckas apgabalā aizvadītajā naktī notikušas kārtējās apšaudes. Tiek ziņots arī par bojāgājušajiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Separātistiem sava nauda

Ukrainas austrumu apgabalu separātisti paziņojuši, ka jau tuvākajā laikā tās kontrolētajos apgabalos tiks ieviesta sava valūta – červonci.

Internetā jau ir nopublicētas bildes ar naudas paraugiem. Uz viena červonca nominālvērtības banknotes atainots kāds Krievijas izmeklētājs Georgijs Sedovs, kurš šādu godu izpelnījies, jo dzimis Doņeckas apgabalā. Tomēr nav īsti skaidrs, kad un kā separātisti grasās ieviest savu valūtu. Tomēr, visticamāk, šai valūtai nebūs vieglas dienas un atzīšana, jo pašu separātistu rindās jau sākusies šķeltniecība, it īpaši pēc notikušajām pēdējā raunda miera sarunām Minskā – daļa separātistu lauku komandieru jau paziņojuši, ka negrasās atbalstīt noslēgtās vienošanās un izsaka neuzticību separātistu pašpasludināto republiku vadībām.

 

 

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm