tv3.lv

Ugunsgrēkā Senegālas slimnīcā iet bojā 11 jaundzimušie

Vienpadsmit jaundzimušie gājuši bojā pēc ugunsgrēka, kas izcēlās kādas slimnīcas jaundzimušo nodaļā Senegālas rietumu pilsētā Tivauānā, ceturtdien paziņoja valsts prezidents Makijs Sals.

26. maijā 15:05

“Es tikko ar sāpēm un šoku uzzināju par 11 jaundzimušo nāvi. Es izsaku savu dziļo līdzjūtību viņu mātēm un viņu ģimenēm,”  “Twitter” rakstīja Sals.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

CNN ir sazinājies ar slimnīcu, bet vēl nav saņēmis atbildi.

Vēlāk ceturtdien sniegtajā paziņojumā Senegālas valsts Veselības ministrija norādīja, ka ir ieviests ārkārtas reaģēšanas plāns un “tiek veikti pasākumi palīdzības sniegšanai upuru ģimenēm”.

Ministrijas paziņojumā piebilsts, ka veselības ministrs Abdoulajs Diufs Sarrs, kurš piedalās Pasaules Veselības asamblejā Ženēvā, ir pārtraucis savu ceļojumu un šodien atgriezīsies Senegālā.

Senegālas reģionālās plānošanas un pašvaldību lietu ministrs Čeihs Bamba Djējs nāvējošo incidentu raksturoja kā “šausmīgu un nepieņemamu”, vienlaikus mudinot veikt valsts veselības sistēmu izmeklēšanu.

“Esmu satriekts par šausminošo un nepieņemamo 11 jaundzimušo nāvi Tivauānā. Traģēdiju atkārtošanās mūsu slimnīcās atgādina par pienākumu rūpīgi pārskatīt pakalpojumu kvalitāti mūsu slimnīcās. Izsaku visdziļāko līdzjūtību ģimenēm,” viņš sacīja “Twitter” ierakstā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm