tv3.lv

TV3 Ziņas no Kramatorskas: raķetes piezemēšanās vietā milzīga bedre, viss iznīcināts

Raķetes “Iskander” piezemēšanās vietā Kramatorskā ir izveidojusies milzīga bedre, un viss apkārt tai ir iznīcināts, novēroja TV3 Ziņas.

TV3 Ziņu dienesta filmēšanas grupa patlaban atrodas Kramatorskā, Doneckas apgabalā, vietā, kur pirms trim dienām atlidoja “Iskander” raķete. Šeit iepriekš bija dzīvojamās mājas. Vietā, kur nokrita raķete, ir izveidojusies milzīga bedre, visapkārt viss ir iznīcināts. Sprādziens bijis tik spēcīgs, ka bojāta ne tikai raķetes kritiena pusē esošā daudzīvokļu māja un veikals, bet arī mājas pāri ielai.

Lielākā daļa iedzīvotāju gan ir evakuējušies, Kramatorskā palikuši vien tie mājdzīvnieki, kuri netika paņemti līdzi.

TV3 Ziņu žurnāliste Ieva Vārna stāsta, – situācija Ukrainas austrumos ir saspringta. TV3 Ziņas svētdien, 15. maijā, sazinājās ar Ukrainas pārstāvjiem, kuri informēja, ka 15.maijā uz dažādām apdzīvotām vietā atlidojušas kopumā desmit raķetes.

Tikmēr Luhanskas apgabalā patlaban notiek sīvas kaujas, diemžēl Krievijas armijas spēki ir guvuši panākumus Rubežnā, –  šī vieta patlaban ir okupēta.

Pēdējās nedēļās, kad Ukrainas spēki devās vairākos pretuzbrukumos, noplakusi Krievijas ofensīva pie Harkivas. Krievijas armija centās pārorientēt uzbrukumu austrumu virzienā, kur patlaban vēl joprojām notiek smagas cīņas pie Izjumas un citur Donbasā.

Ukrainas Aizsardzības ministrija izplatījusi video kadrus, kuros karavīri pēc gandrīz trīs mēnešus ilgām cīņām sasnieguši valsts robežas stabu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau ziņots, ka Krievija pirmdien, 16. maijā paziņoja, ka piekrīt ievainoto Mariupoles “Azovstaļ” teritorijas aizsargu evakuācijai, taču ar nosacījumu, ka cietušie Ukrainas karavīri tikšot izvesti uz Krievijas okupētajām teritorijām. Ukraina pagaidām šos paziņojumus neapstiprina.

Žurnāliste
Žurnalistikā kopš 2012. gada. Strādājot žurnalistikā un ziņojot no ‘’karstajiem punktiem’’ Ieva par savu misiju uzskata sniegt sabiedrībai pēc iespējas objektīvāku informāciju, aktualitātes piedzīvojot savām acīm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm