Tramps aizstāv Putinu, pēc tam, kad žurnālists ēterā nosauc viņu par slepkavu; Kremlis gaida atvainošanos

Kārtējo reizi par Krievijas prezidenta Vladimira Putina aizstāvi uzmeties jaunais Baltā nama saimnieks – Donalds Tramps. Uz žurnālista pārmetumu, ka ASV prezidents izsaka cieņu slepkavam, Tramps atbildēja, ka arī pati Amerika nav tik nevainīga. Amerikāņu žurnālista izteikumi aizvainojuši Kremli, un tas tagad sagaida Putinam adresētu atvainošanos.

2017. gada 6. februārī 22:16

Intervijā telekanāla “Fox News” žurnālists Bils O’Reilijs vaicāja, kāpēc Putins izpelnījies tik lielu Trampa cieņu. “Viņš ir savas valsts vadītājs. Uzskatu, ka labāk uzturēt labas attiecības ar Krieviju nekā sliktas. Ja Krievija mums palīdzēs sakaut “Islāma valsti”, kas ir milzīga cīņa, tā ir laba lieta. Bet es nezinu, vai man ar viņu saskanēs,” norāda Tramps.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz žurnālistu iebildumu, ka Putins ir slepkava, Tramps metās aizstāvēt Krievijas prezidentu: “Mums ir daudz slepkavu. Vai jums šķiet, ka mūsu valsts ir tik nevainīga?” Reaģējot uz to, raidījuma vadītājs norādīja, ka viņš Amerikā nezinot nevienu valsts vadītāju, kurš būtu slepkava. Savukārt Tramps pēc šīs replikas pievērsās Irākai: “Paskatieties, ko mēs esam izdarījuši. Pieļauts daudz kļūdu. Es biju pret karu Irākā jau pašā sākumā.”

Amerikāņu žurnālista apgalvojumus Kremlis nodēvējis par nepieļaujamiem un aizvainojošiem. “Ir nepieļaujami, ka šādi vārdi nāk no “Fox” kanāla žurnālista. Ja godīgi, sagaidām prezidentam adresētu atvainošanos no tādas cienījamas kompānijas kāds ir “Fox News”,” norādījis Putina runasvīrs Dmitrijs Peskovs.

Šajā pašā intervijā Tramps vēlreiz arī runāja par aizdomām, ka prezidenta vēlēšanās miljoniem cilvēku balsojuši nelikumīgi, proti, ka vēlētāju reģistrācijas sarakstos parādās nepilsoņu vai pat mirušu cilvēku vārdi. Tramps viceprezidentam Pensam uzdevis vadīt komisiju, lai to izmeklētu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm