Traķos dēli nogalina tēvu un līķi mēģina sadedzināt kopā ar “mikriņu”

Traķos, Lietuvā, aizdedzināta mikroautobusa kravas nodalījumā atrod vīrieša līķi. Nelaiķi, iespējams, noslepkavojuši viņa dēli, kuri ar liesmām centušies noziegumu noslēpt, vēsta “Delfi.lt”.

21. martā 12:14

2. martā ap pulksten 23.20 Viļņas apriņķa policija tika izsaukta uz kādu stāvlaukumu Traķos, kur dega mikroautobuss “Ford Transit”. Pēc liesmu nodzēšanas transportlīdzeklis tika pārbaudīts, un tā kravas nodalījumā tika atrastas apdegušas vīrieša mirstīgās atliekas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākotnēji nebija skaidrs, vai vīrietis miris ugunsgrēkā, taču vēlāk tapis zināms – viņš noslepkavots iepriekš, kā dēļ Viļņas apriņķa Galvenā policijas komisariāta Kriminālpolicijas Smago noziegumu izmeklēšanas pārvaldes darbinieki notikumu pārkvalificēja par slepkavību.

Izskatot vairākas notikušā versijas un aptaujājot lieciniekus, kuriem varētu būt informācija par noziegumu, noskaidrojies – aizdomās turamie 2. martā ap pulksten 22 veikuši iepriekš izplānotu slepkavību. Traķos kādā privātmājas pagalmā noslepkavojuši 49 gadus vecu vīrieti un, lai noziegumu slēptu, līķi ielikuši mikroautobusa bagāžniekā, bet transportlīdzekli aizdedzinājuši.

Aizdomās turamie – 2003. un 2005. gadā dzimušie – apcietināti 16. martā un viņiem izvirzītas apsūdzības par tuva cilvēka vai radinieka slepkavību. “Delfi.lt” rīcībā esošā informācija liecina, ka abi aizdomās turamie ir nogalinātā dēli. Savukārt slepkavības motīvs varētu būt īpašuma lietas.

Aizturētajiem nozīmēts stingrākais preventīvais līdzeklis – trīs mēnešu apcietinājums. Plašākai notikušā izzināšanai patlaban vēl norisinās pirmstiesas izmeklēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm