Traģēdija Bulgārijā: autobusa avārijā vismaz 45 bojāgājušie, starp viņiem arī bērni

Autobusa avārijā Bulgārijas rietumos otrdien gājuši bojā vismaz 45 cilvēki, paziņojušas amatpersonas.

2021. gada 23. novembrī 9:07

Bojāgājušo vidū ir bērni. Autobuss ar Ziemeļmaķedonijas numura zīmēm avarēja un aizdegās. Septiņi cilvēki ar apdegumiem nogādāti slimnīcā Sofijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vismaz 45 cilvēki gāja bojā pēc tam, kad autobuss aizdegās un avarēja vai avarēja un aizdegās,” sacīja Iekšlietu ministrijas Ugunsdrošības departamenta vadītājs Nikolajs Nikolovs.

Avārija notika ap plkst. 2.00 pēc vietējā un Latvijas laika, atklāja Nikolovs. Lielākā daļa bojāgājušo ir no Ziemeļmaķedonijas, telekanālam BTV atklāja amatpersona no Ziemeļmaķedonijas vēstniecības Sofijā.

Ugunsnelaime pansionātā

Tāpat aizvadītajā naktī ugunsgrēkā pansionātā, kas atrodas Bulgārijas Rojakas ciemā, dzīvību zaudējuši deviņi cilvēki. Pārējie iemītnieki evakuēti, un dažiem bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība, jo viņi saelpojušies dūmus. Ugunsgrēka iemesli pagaidām nav zināmi.

“Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji sastapās ar sarežģītu situāciju. Uguns šāvās no jumta, bija pamatīgs piedūmojums. Apkalpojošais personāls bija sācis evakuēt cilvēkus no pirmā stāva. Ugunsdzēsēji koncentrēja savas pūles trešajā stāvā, kas atradās tieši zem degošajiem bēniņiem,” norāda ugunsdzēsības inspektors Tihomirs Totevs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm