Temzas krastos Londonā aktivizējušies seno dārgumu mednieki

Londonā aktivizējušies seno dārgumu mednieki – cilvēki no dažādām pasaules valstīm dodas meklējumos gar Temzas krastu, cerot uziet antikvāras liecības tai dzīvei, kāda Lielbritānijā ritēja pirms simtiem gadu, vēsta “900 sekundes”.

2022. gada 29. novembrī 7:20

Alesio ir arheoloģijas entuziasts, kuram dažādu senu priekšmetu meklēšana ir hobijs jau no pusaudžu gadiem.

Lūk, vēl viens atradums – šī kurpe ir vairāk nekā 300 gadus veca. Attiecīgā kurpe ir vairāk nekā 300 gadus veca, un atrastos priekšmetus, tostarp arī šo, Alesio pats restaurē. Sākotnēji gan par katru atrasto vēsturisko priekšmetu jāziņo Londonas muzejam atraduma vēstures un vērtības izpētei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šādu vēstures liecību meklētāju Temzas krastos ir daudz, izskalotās vēstures liecības šeit brauc meklēt entuziasti no daudzām pasaules valstīm.

Tiesa, vēsturnieki ir satraukti, liela daļa par atradumiem neziņo, tāpēc ir bažas, ka vērtīgas vēstures liecības var pazust nebūtībā.

Vērtīgu lietu meklēšana Temzas krastos sākusies jau 18. gadsimtā, kad trūcīgi ļaudis tur meklēja jebko, ko vēlāk varētu pārdot. Mūsdienās ar šo nodarbi aizrāvušies vēstures un arheoloģijas pētnieki, kas cer atrast vēsturiskas monētas, keramikas izstrādājumus, ikdienas saimniecības priekšmetus no seniem laikiem vai citus artefaktus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm