tv3.lv

Telemaratonā no Amsterdamas slavenības vāc līdzekļus medicīnas aprīkojumam Ukrainā

Saulgriežu vakarā notiek jau trešais vispasaules telemaratons Ukrainas atbalstam “Embrace Ukraine”. Šoreiz translācija notiek no Amsterdamas Doma laukuma. Koncertā paredzēts vākt līdzekļus medicīnas aprīkojuma iegādei. Piedāvājam telemaratonu tiešraidi.

21. jūnijā 19:50

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens no galvenajiem telemaratona mērķiem ir piesaistīt ziedojumus. Tos vāc, izmantojot UNITED24 (u24.gov.ua) platformu, ko dibinājis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Telemaratona laikā savāktie līdzekļi tiks pārskaitīti Ukrainas Veselības ministrijai, lai iegādātos modernu rentgena aparatūru, kas palīdzēs ķirurgiem, operējot ievainotos.


Pasākumu atklās Zelenskis, bet koncertā uzstāsies gan populāri Ukrainas, gan pasaulslaveni mākslinieki. Koncertā varēs redzēt, piemēram, Eirovīzijas uzvarētājus un dalībniekus no Ukrainas: ”Kalush Orchestra”, gan dziedātāja Ruslana, Vera Serduchka, Jamala, kā arī Konchita Wurst. Tāpat arī Maliks Haris, S10 un citi.

Interesanta ir arī skatuve, uz kuras Amsterdamā notiek koncerts. Tā ir balta, simbolizējot tīrību un vienotību, bet uz ekrāna redzama pukstoša sirds, kas simbolizē katru ukraini, katru, kas cīnās par savu valsti un katru, kam nācies doties bēgļu gaitā.

Foto: SKATUVES VIZUALIZĀCIJA

Šis ir jau trešais vispasaules telemaratons Ukrainas atbalstam. Pirmie divi notika Berlīnē, Vācijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm