Stipri iereibis lietuvietis policistam kukulī piedāvājis savu auto

Pusceļā no Kauņas uz Klaipēdu Lietuvas policija otrdien apturēja kādu vīrieti, kurš izrādīja reibuma pazīmes, esot pie stūres. Cenšoties izvairīties no nopietna soda, šoferis izteicis visdažādākos piedāvājumus likumsargiem, kas situāciju tikai pasliktināja.

22. martā 11:17

68 gadus vecais autovadītājs Stungaiču ciematā apturēja mašīnu pēc policijas lūguma. Pēc “pūšanas trubiņā”, alkometrs uzrādīja 2,16 promiļu reibumu, kas, protams, nav savienojams ar auto vadīšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sapratis, ka sods būs bargs un no tiesībām uz kādu laiku nāksies atvadīties, vadītājs ķēries pie pēdējā salmiņa, kas allaž noved pie vēl lielākas ķezas – kukuļa piedāvāšanas.

Sākumā viņš policistam piedāvājis 3000 eiro, taču, ja likumsargi vēlas, viņi var ņemt arī vadītāja automašīnu. Tas, protams, nav nostrādājis un vadītājs nekavējoties aizturēts, un nogādāts policijas iecirknī. Sākusies pirmstiesas izmeklēšana.

Jāpiebilst, ka tajā pašā dienā mūsu kaimiņvalstī vēl viens kukuļdošanas mēģinājums policijai. Netālu no Jašiūnas kāds 25 gadus vecs auto vadītājs apturēts reida laikā un atklājies, ka viņš nebija veicis visas nomaksas par auto izmantošanu uz ceļa.

Jaunais vīrietis piedāvājis policijai 20 eiro, lai viņu palaiž vaļā, taču tagad viņam būs jāstājas tiesas priekšā par kukuļa piedāvāšanu policijai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm