tv3.lv

Sprīdi pirms frontes līnijas, Bahmutā turpinās glābšanas darbi pēc Krievijas triecieniem

Ugunsdzēsēji apdzēsuši liesmas, bet vēl turpinās glābšanas darbi dzīvojamajā mājā Ukrainas austrumu pilsētā Bahmutā, Doneckas apgabalā, kurā otrdien, 17. maijā, trāpīja krievu raķete, novēroja TV3 Ziņas.

20. maijā 15:42

Bahmuta atrodas vien 20 kilometrus no frontes līnijas, un tieši šeit Ukrainā notiek vienas no smagākajām kaujām. TV3 Ziņu filmēšanas grupa bija liecinieki tam, kā Krievijas lidmašīna izmeta raķeti uz ”Knauf” rūpnīcu un dzīvojamās mājas. Aviotrieciena ietekmē iegruva atsevišķi ēkas stāvi, kā arī cieta vairāki civiliedzīvotāji, tostarp smagi ievainots kāds bērns – deviņgadīgs zēns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atceļā no Lisičanskas TV3 Ziņu komanda vēlreiz atgriezās pie okupantu sagrautās mājas. Ugunsdzēsēji liesmas ir apdzēsuši, bet glābšanas darbi vēl turpinās. Tiek vēstīts par pieciem bojā gājušajiem, tostarp sievieti un divus gadus vecu bērnu. Kā arī glābēji turpina pārmeklēt drupas, meklējot vēl pēc trim cilvēku ķermeņiem.

Jau vēstīts, ka Lisičanska atrodas vien 10 kilometrus no Krievijas okupācijas spēku pozīcijām. Situācija pilsētā ir saspringta – to apšauda ar artilēriju, un manāmi nemitīgi aviotriecieni.

Ja Lisičanskā pirms kara dzīvoja ap 80 000 iedzīvotāju, tagad lielākā daļa no tiem ir evakuējusies, atlikuši vien 20 000 iedzīvotāju, kas dzīvo bez komunikācijām. Pilsētā trūkst preču, medikamentu. Attiecīgajās vietās ir lēna evakuācija, jo ceļu no Slovjanskas un Lisičansku nemitīgi apšauda, cilvēkiem bail riskēt ar dzīvībām, lai brauktu pakaļ tur palikušajiem un glābtu šos cilvēkus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm