Spānijā pēc milzu krusas grauda trieciena bojā iet nepilnus divus gadus veca meitenīte

Spānijas ziemeļaustrumos izceļoties spēcīgai vētrai, Katalonijā milzu krusas grauds nosit 20 mēnešus vecu meiteni, vēsta “The Guardian”.

1. septembrī 15:17

Otrdienas vakarā Žironas provincē bija vērojama spēcīga vētra, kuras laikā nebija novērojams lietus, bet gan no debesīm gāzās milzu krusas graudi, to diametram sasniedzot pat 11 centimetrus. Krusa krita vien desmit minūtes, bet Katalonijas mērs vietējai raidstacijai paudis, ka tās bijušas desmit šausmu pilnas minūtes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katastrofu filmu cienīgie krusas graudi radījuši nopietnus bojājumus iedzīvotāju iedzīvei – daudzu auto vējstiklus nu “rotā” plaisas, arī mājokļu jumtos vērojami robi. Taču kādai nepilnus divus gadus vecai meitenītei vētra beigusies traģiski – viņai trāpījis kāds no krusas graudiem. Pēc notikušā meitene nogādāta slimnīcā, bet ārstiem diemžēl neizdevās viņu glābt, un meitenīte trešdienas rītā no gūtajām traumām mirusi.

Katalonijas reģionālais prezidents Pere Aragones sacījis, ka domās ir ar bojā gājušās ģimeni un visiem tiem, kurus arī skārusi vētra. Jāatzīmē, ka tās laikā ievainojumus guvuši desmitiem cilvēku. Aragones arī pateicies reģionālajiem neatliekamās palīdzības dienestiem par viņu nesavtīgo darbu un centieniem meitenīti glābt.

Pilsētas meteoroloģijas birojs “MeteoCast” ziņojis, ka pilsētā, kurā meitene gājusi bojā, atrasto krusas graudu diametrs bijis desmit centimetri – tie esot lielākie reģionā fiksētie kopš 2002. gada.

Katalonijas reģionālais ugunsdzēsības dienests vēstījis, ka pēc vētras saņēmis vairāk nekā 40 vietējo iedzīvotāju zvanus pēc palīdzības. Krusa salauzusi jumtu dakstiņus un norāvusi vairākus elektrības kabeļus.

Arī vietējie iedzīvotāji sociālajos tīklos dalījušies ar fotogrāfijām, kurās redzami ievērojamā izmēra krusas graudi un to triecienu radītie postījumi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm