tv3.lv

Šokējoši! Oficiāli apstiprināts – sieviete, kas Maskavā aizturēta ar meitenītes galvu, bijusi bērna aukle

Šokējoši notikumi Krievijā – oficiāli apstiprināts, ka sieviete, kura pirmdien, 29. februārī, Maskavā, Oktobra laukumā, aizturēta ar nogrieztu bērna galvu rokās, ir mirušā bērna aukle.

2016. gada 1. martā 7:15

Izmeklētāji atklāj, ka 38 gadus vecā sieviete vārdā Gjuļučera Bobokulova izmeklēšanas procesā uzvedusies adekvāti un pati aizvedusi likumsargus uz dzīvokli, kur pastrādājusi nežēlīgo slepkavību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagaidām konkrēti šīs slepkavības motīvi tiek skaidroti.

Tiek ziņots, ka viņa par meitenes aukli strādājusi vairāk nekā pusgadu un iepriekš par viņu vecākiem nav bijušas sūdzības. Savukārt migrācijas dienesti zina stāstīt, ka sieviete Krievijā ieradusies legāli, taču strādājusi – nelegāli.

Foto


Kāda žurnāliste, kas bijusi šausminošās pastaigas aculieciniece, stāsta, ka sākumā daudziem garāmgājējiem licies, ka bērna galva nav īsta, taču vēlāk, ieraugot, ka tā patiesi ir meitenītes galva, visus pārņēmušas šausmas.

Sieviete Krievijā ieradusies pērnā gada janvārī no Uzbekistānas.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – pirmdien, 29. februārī, sabiedrību pāršalca šausminoša ziņa, ka Krievijas galvaspilsētā Maskavā pie Oktjabrskoje poļe metro stacijas likumsargi aizturējuši sievieti, kura rokā turējusi bērnam nogrieztu galvu un kliegusi Allahu Akbar jeb Dievs ir visuvarens, kā arī tādus saukļus kā “Es gribu jūsu nāvi!”, “Es – teroriste!”.

Maskavā aiztur hidžabā tērptu sievieti ar bērna galvu rokās

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm