Sji svīta Maskavā guļ ķīniešu viesnīcā un mielojas ar amerikāņu vistu stilbiņiem

Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins ar delegāciju vizītes laikā Maskavā apmetušies nesen Krievijas tirgū ienākušās ķīniešu viesnīcu ķēdes “Soluxe Hotel” apartamentos. Aculiecinieki arī novērojuši, ka viesi mielojušies nevis ar ķīniešu vai krievu virtuves ēdieniem, bet priekšroku devuši kraukšķīgajiem vistu stilbiņiem, pasūtot maltīti amerikāņu “Kentucky Fried Chicken” (“KFC”) zīmola restorānā.

Daudzos ēdiena pasūtījumus no “KFC” restorāniem aculiecinieki nofilmējuši pie “Solux Hotel” viesnīcas Maskavā, kurā apmeties gan Sji, gan viņu pavadošā plašā delegācija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka “KFC” tāpat kā daudzas Rietumu kompānijas pēc Maskavas iebrukuma Ukrainā nolēma pamest Krievijas tirgu, pārdodot savu biznesu vietējiem uzņēmējiem. Līdz ar to “KFC” restorānu izkārtnes Krievijā pakāpeniski (atkarībā no licences beigu termiņa) nomaina vietējais “Rostic’s” zīmols.

Medijos ziņots, ka bijušajiem “KFC” restorāniem Krievijā pēc zīmola maiņas sarukuši ieņēmumi, tāpēc ar izkārtnes nomaiņu tie īpaši nesteidzas.

“KFC” agrāk bija viens no vadošajiem ātrās ēdināšanas tīkliem Krievijas tirgū. Kopumā 2022. gada sākumā valstī darbojās vairāk nekā 1000 “KFC” restorānu.

Ķīnieši nāk vietā

Daudzi Rietumu uzņēmumi ir pārdevuši savus Krievijas aktīvus vietējiem, lai ievērotu sankcijas saistībā ar Krievijas iebrukumu Ukrainā.

Krieviju pametušas arī starptautiskās viesnīcu ķēdes, kuru vietā ienācis ķīniešu bizness. Ķīnas viesnīcu ķēdes “Solux hotel” apartamentos Maskavā apmeties arī Sji ar savu delegāciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc iebrukuma Ukrainā Krievijā savu darbību pārtrauca tādas pazīstamas viesnīcu ķēdes kā “InterContinental Hotel Group”, “Marriott”, “Hyatt”, “Four Seasons”.

Viesnīcas, kuras izstājās no starptautiskajām grupām, mainīja savus nosaukumus. Piemēram, Maskavā “Holiday Inn” kļuva par “Cosmos Smart”, bet “The Ritz-Carlton” par “The Carlton Moscow”.

Turpretī ķīniešu viesnīcu ķēde “Soluxe Hotel” izmantoja situāciju, lai ienāktu Krievijas tirgū. Tās Pirmā viesnīca Maskavā tika atklāta pagājušā gada septembrī. Hotelis ir daļa no Ķīnas biznesa centra, kas tika uzcelts rekordātrā tempā Ostankino rajonā Maskavā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm