Sidnejas zoodārzs publiskojis video ar izmukušo lauvu aizbēgšanas brīdi

Tarongas zoodārzs ir publicējis video, kurā redzams vēsturiskais brīdis, kā piecas lauvas izkļuvušas no sava iežogojuma, saskrāpējot un pēc tam izlaužot žogu.

2022. gada 1. decembrī 12:11

Piecas lauvas – četrus mazuļus un pieaugušu tēviņu – var redzēt iežogojumā, pēcāk saspiežoties un palienot zem tā un dodoties klaiņot ārpus savas ekspozīcijas. Ar zoodārza izplatīto video plaši dalījušies gan vietējie, Austrālijas mediji, gan plašsaziņas līdzekļi citviet.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauvu izbēgšanas dēļ novembra sākumā zoodārzs izplatība augstāko brīdinājumu. Darbinieki un apmeklētāji bija spiesti meklēt drošas patveršanās vietas, iekams lauvas atgriezās savā iežogojumā.

Ceturtdien publiskotajos kadros redzams, kā lauvas pieķērās pie žogam un aizbēga, vienīgi lauvene Meja palika aplokā.

Pārējie četrkājainie bara locekļi atrada izeju, taču saskaņā ar Targonas zoodārza paziņojumu viņi palika mierīgi un drīz vien paši mēģināja  atgriezties aplokā.

“Piecas lauvas mierīgi pētīja metru attālumā no savas galvenās izstādes, iekams aktīvi mēģināja atrast ceļu atpakaļ zem žoga, jo lauvene Meja un uzraugi sāka viņus saukt,” ceturtdien paziņoja zoodārzs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ar apsaimniekotāju iedrošinājumu Ato atgriezās ekspozīcijā, un pēc tam devās uz migu. Maija un viņas meita Ajana palika iežogojumā, un Maija bija redzama saucam savus mazuļus.

Zooloģiskais dārzs paziņoja, ka mazulis Malika bija jānomierina ārkārtas reaģēšanas komandai, un pēc tam viņš tika nogādāts atpakaļ uz midzeni.

Notikumu turpina izmeklēt, zoodārzs norāda, ka “neatkarīgs, specializēts tiesu medicīnas inženieris” veicis detalizētu žoga bojājuma un “sarežģītās sieta žogu sistēmas” pārbaudi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm