"Šī sūdainā tiesa," Medvedevs raida propagandas virsskaņas smirdbumbu Hāgai

Putina vietnieks Krievijas Drošības padomē odiozais Kremļa politiķis Dmitrijs Medvedevs piedraudējis ar virsskaņas raķešu triecienu Starptautiskajai Krimināltiesai Hāgā, kas pagājušajā nedēļā izdeva viņa priekšnieka aresta orderi saistībā ar nelikumīgām Ukrainas bērnu deportācijām.

Šis ir kārtējais Krievijas ekspremjera un bijušā prezidenta Medvedeva dusmu un rupjību izvirdums sociālajos tīklos. Šajā reizē viņš acīmredzami centies izpatikt savam priekšniekam, lai nikni norietu Hāgā bāzēto Starptautisko Krimināltiesu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tiesas izdoto orderi Putina arestam Medvedevs sauc par “starptautisko tiesību sistēmas galīgo sabrukumu”. Pēc viņa vārdiem, “šī sūdainā, nevienam nevajadzīgā Starptautiskā Krimināltiesa”, kas izveidota, pamatojoties uz Romas statūtiem, ir spējusi saukt pie atbildības tikai “trīs desmitus nevienam nezināmu cilvēku”, kamēr, piemēram, Sudānas prezidents “uzspļauj uz šīm apsūdzībām”.

“Un tad viņi nolēma tiesāt citas kodolvalsts prezidentu, kas nav Starptautiskās Krimināltiesas locekle,” turpina Medvedevs. “Saprotams, ka tam nav nekādas praktiskās nozīmes.” Tomēr sekas būšot šaušalīgas starptautisko tiesību laukā.

“Tas taču ir pamatu, tiesību principu sabrukums,” spriedelē Putina līdzgaitnieks. “Tagad neviens nekādos starptautiskos orgānos nevērsīsies, viss tiks kārtots, sarunājot savā starpā. Visi stulbie ANO un citu struktūru lēmumi plīsīs pa vīlēm. Gaidāms drūms visas starptautisko attiecību sistēmas noriets. Uzticība ir izsmelta.”

Jau tradicionāli Medvedevs savos paziņojumos neiztiek bez draudiem. Šoreiz viņš ķēries pie virsskaņas pretkuģu raķetes “Onyx” grabināšanas, kuru varot palaist no Krievijas kuģa Ziemeļjūrā precīzā trāpījuma uz tiesas ēku Hāgā. “Tāpēc, pilsoņi tiesneši, uzmanīgi raugieties debesīs,” piebilst Medvedevs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm