tv3.lv

Separātisti turpina apšaudes, trāpījuši pasažieru autobusam

No Ukrainas austrumiem pienāk ziņas par apšaudēm starp prokrieviskajiem separātistiem un Ukrainas valdības spēkiem, neņemot vērā to, ka kopš 5. septembra ir spēkā vienošanās par pamieru starp Kijevu un Maskavu. Šāviņš trāpījis arī pasažieru autobusam.

2014. gada 17. septembrī 7:13

Prokrieviskie separātisti otrdien apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas vairākos apdzīvotajos punktos – Doņeckā, Petrovskas rajonā, separātistu raidīts šāviņš trāpījis pasažieru autobusā, nogalinot vienu cilvēku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Ukrainas karavīri ievēro uguns pārtraukšanas režīmu, lai nepārkāptu Ukrainas prezidenta pamiera plānu, ziņo Ukrainas mediji. Savukārt prokrieviskie separātisti, ignorējot pamieru, pēdējo divu dienu laikā arvien intensīvāk apšauda Doņeckas lidostu un citas Ukrainas spēku pozīcijas.

Krievijas valdība gatavo augsni Ukrainas scenārija realizācijai Baltijas valstīs, izplatot paziņojumus, ka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā slikti izturas pret krieviem un ka Maskava ir spiesta šajos apstākļos aizsargāt šos “krievu pasaules” pārstāvjus, brīdina pazīstamais amerikāņu analītiķis un eksperts bijušās PSRS lietās Pols Goubls.

ASV valsts sekretāra padomnieks un Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) analītiķis Goubls norāda uz Krievijas Ārlietu ministrijas (ĀM) pilnvarotā cilvēktiesību, demokrātijas un likuma varas jautājumos Konstantīna Dolgova nesenajiem izteikumiem.

Goubls Dolgova paziņojumus raksturo kā satraucošus, jo tie parāda, ka Maskava pastiprina centienus nomelnot Baltijas valstis un provocēt iespējamas nesaskaņas šajās valstīs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm