tv3.lv

Sekmīgi lidojumu no Āfrikas uz Nīderlandi pārdzīvojis lidmašīnas ritenim pieķēries vīrietis

Nīderlandes policija paziņojusi, ka atradusi dzīvu bezbiļetnieku lidmašīnas, kas ieradusies Amsterdamas Shipholas lidostā no Dienvidāfrikas, riteņa nodalījumā.

24. janvārī 14:20

Lidojumi no Johannesburgas uz Amsterdamu ilgst aptuveni 11 stundas, un tiek uzskatīts, ka kravas lidmašīna veikusi vienu pieturu Nairobi, Kenijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ir ļoti neparasti, ka bezbiļetnieks sekmīgi palicis dzīvs pēc tik ilga lidojuma augstumā aukstumā un zemā skābekļa dēļ.

Vīrieša vecums un tautība vēl nav noskaidrota, norāda policija.

“Vīrietis tika atrasts dzīvs lidmašīnas priekšgala daļā un tika nogādāts slimnīcā stabilā stāvoklī. Tas ir diezgan ievērojams sasniegums, ka vīrietis joprojām ir dzīvs,” ziņu aģentūrai “AFP” sacīja Nīderlandes Karaliskās militārās policijas pārstāve Džoanna Helmondsa.

Nīderlandes raidorganizācija “NOS”vēsta, ka notikuma vietā vīrietim bijusi paaugstināta ķermeņa temperatūra un brīdī, kad ieradās ātrā palīdzība, viņš spējis atbildēt uz elementāriem jautājumiem.

Kravu pārvadātāja “Cargolux” pārstāvis aģentūrai “Reuters” apstiprināja, ka bezbiļetnieks atradies “Cargolux Italia” reisā.

Saskaņā ar lidojumu datiem Nairobi piestājis arī vienīgais “Cargolux” kravas reiss no Johannesburgas uz Šipholu svētdien. Nav zināms, vai vīrietis lidmašīnā iekāpis Dienvidāfrikā vai Kenijā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm