Šausmas Kauņā: mūzikas skolotāja afekta stāvoklī ar zīmuļiem sadūrusi 19 pamatskolēnus

Romaiņu pamatskolas vecāki vērsušies pie portāla “kauno.diena.lt”, ceļot trauksmi par 23 gadus vecu mūzikas skolotāju, kas savainojusi teju visus kādas 4. klases skolēnus, bērnu rokās durot ar zīmuļiem, ziņo “tv3.lt”.

2022. gada 12. oktobrī 5:40

Romaiņu pamatskola ir daļa no Kauņas Veršvu ģimnāzijas, kur kāda 4. klases skolnieka māte portālam “kauni.diena.lt” stāstījusi: “Divi [skolēni] tika atbrīvoti, pēc tam aizslēdza klases durvis, bet pārējos 19 [skolēnus] sadūra ar zīmuļiem. Viņa zīmuļus uzasināja un sagatavoja tos bērniem. Katrs no viņiem saņēma piecus dūrienus un pēc tam tika izlaists no klases. Tas notika starpbrīža laikā, un daļa nokavēja nākamo mācību stundu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērni nevēlējās [skolotājai] dot savu roku, viņi lūdza, lai viņiem [ar zīmuli] nedur. Tas izskatījās pēc nāvessoda, kur bērniem jāgaida rindā, lai viņiem sadurtu rokas. (..) Mans bērns teica, ka sāpēs saspiedis plaukstu dūrē, jo dūriens bijis tik spēcīgs, ka salūzusi zīmuļa “serde”.”

Romaiņu pamatskolas direktors Žilvins Damijonaitis portālam “tv3.lt” apstiprināja, ka šāds notikums ir bijis un ar skolotāju nekavējoties lauzts darba līgums.

“Pati skolotāja īsti nespēj izskaidrot notikušo, bet viņa to nožēlo. Viņa stāsta, ka nespēj saprast, ko gribējusi ar šādu rīcību panākt. Bet viņa jau ir atstādināta no amata,” norādīja skolas direktors.

Viņš arī atzīmējis, ka tas Romaiņu pamatskolā ir pirmais šāda veida incidents.

Uzsākta pirmstiesas izmeklēšana

23 gadus vecās mūzikas skolotājas izdarības nav palikušas bez ievērības – Kauņas apriņķa galvenais policijas komisariāts pirmdienas pēcpusdienā saņēma ziņas par notikušo Romaiņu pamatskolā.

Savukārt otrdien uzsākta pirmstiesas izmeklēšana par fizisku sāpju vai vieglu veselības traucējumu izraisīšanu.

Par šādu rīcību Lietuvā personai var draudēt naudas sods, arests vai brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm