tv3.lv

Rīga un Tallina saglabā tendenci palielināt dīzeļdegvielas cenas

Pagājušajā darba nedēļā benzīna cena Rīgā un Viļņā samazinājās, vienlaikus dīzeļdegviela Rīgā un Tallinā kļuva dārgāka, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

23. jūnijā 9:07

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Viļņā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena šīs nedēļas pēdējā darba dienā, salīdzinot ar pagājušās nedēļas piektdienu, samazinājās par 0,9% – līdz 2,114 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 1,4% – līdz 2,124 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā 95.markas benzīna cena samazinājās par 1% un trešdien maksāja 2,069 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena nemainījās un maksāja 2,019 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna kāpa par 0,9% – līdz 2,155 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 2% – līdz 2,075 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nemainījās un trešdien litrs autogāzes Rīgā maksāja 0,815 eiro, Viļņā – 0,862 eiro, bet Tallinā – 0,93 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm