Raķetes virs visas Ukrainas, filmēšanu spiesti pārtraukt arī TV3 Ziņu žurnālisti

Pirmdienas pēcpusdienā lielākajā daļā Ukrainas ir izsludināta gaisa trauksme un pienāk ziņas par uzlidojumiem Ukrainas pilsētām. Uzlidojumu dēļ filmēšanu Nikopoles pilsētā nācās pārtraukt arī TV3 Ziņu filmēšanas grupai.

“Uzlidojumu dēļ mums nācās pārtraukt filmēšanu,” stāsta TV3 Ziņu žurnāliste Ieva Vārna. Viņa piebilst, ka Nikopoles pilsēta ar smago artilēriju tiek apšaudīta katru dienu un nakti.

Žurnāliste arī atzīmē, ka Krievijas spēki savu kara tehniku ir izvietojuši Zaporižjas AES teritorijā, tādējādi atomelektrostacija tiek izmantota kā vairogs.

Ukrainas plašsaziņas līdzekļi pirmdien ziņo par raķešu triecieniem un pretgaisa aizsardzības sistēmu darbību Doneckas, Poltavas un Harkivas apgabalos. Arī Odesas un Mikolajivas reģionu vadītāji ziņoja par Krievijas raķešu uzbrukumiem.

Raķešu uzlidojumi ir piespieduši iedzīvotājus slēpties patvertnēs. Arī Ukrainas mediju žurnālisti raksta, ka viņi patveras Kijivas metro un turpina strādāt pazemē.

Ukrainas prezidenta kanceleja ziņo, ka triecienos Zaporižjas apgabalā divi cilvēki nogalināti, nopostītas vairākas privātmājas un notikuma vietā strādā glābēji un ātrās palīdzības mediķi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ukrainas bruņotie spēki vēlāk pirmdienas pēcpusdienā paziņoja, ka Krievija ir veikusi pirmo raķešu uzlidojumu vilni, taču pieļāva iespēju, ka tiem sekos jauni uzlidojumi. Raķetes tikušas raidītas no Melnās jūras flotes kuģiem, kā arī no Rostovas apgabala.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm