Putins atzīst, ka Krievija veic triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā

Krievijas prezidents Vladimirs Putins beidzot atzinis, ka Krievija veic triecienus enerģētikas objektiem Ukrainā.

2022. gada 8. decembrī 16:34

Līdz šim Krievijas varas pārstāvji kategoriski apgalvoja, ka triecieni tiek veikti tikai un vienīgi militārajiem objektiem, neraugoties uz daudzajām liecībām par pretējo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā apgalvoja Putins, triecieni Ukrainas kritiskajai infrastruktūrai ir atbilde uz Ukrainas puses darbībām, kas, kā sacīja Putins, esot sākusi šo praksi, cita starpā veicot triecienu Krimas tiltam.

Uzrunājot Krievijas karavīrus Kremlī pēc apbalvošanas ceremonijas, Putins sacīja: “Šobrīd ir liels troksnis par mūsu triecieniem kaimiņvalsts enerģētikas infrastruktūrai. Jā, mēs to darām, bet kas sāka? Kas veica triecienu Krimas tiltam, kas sarāva Kurskas atomelektrostacijas elektroapgādes līnijas, kas nedod ūdeni Doneckai?”

Masīvi triecieni Ukrainas kritiskās infrastruktūras objektiem sākās 10. oktobrī – dienu pēc sprādziena uz Kerčas tilta, kas savieno okupēto Krimu ar Krieviju.

Krievija sprādziena sarīkošanā vaino Ukrainu.

Atbilstoši ekspertu vērtējumam sagatavot tik vērienīgu raķešu triecienu pusotras dienas laikā tehniski nav iespējams un triecieni civilajiem objektiem gatavoti jau pirms tam.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm