tv3.lv

Putina meita ir attiecībās ar Zelenska uzvārda brāli

Krievijas prezidenta Vladimira Putina meita Katerina Tihonova ir attiecībās ar baleta zvaigzni, kuram ir tāds pats vārds kā Ukrainas prezidentam Volodimiram Zelenskim.

19. maijā 16:00

Katerina pirms vairākiem gadiem pirmo reizi apprecējās ar Krievijas jaunāko miljardieri Kirilu Šamalovu (40), bet 2017. gadā viņi izšķīrās, un kopš tā laika viņa ir kopā ar 52 gadus veco Igoru Zelenski – krievu baletdejotāju, kurš strādājis Ņujorkā un Londonā un kuram ir tāds pats vārds kā Ukrainas prezidentam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pret 35 gadus veco sievieti noteiktās rietumvalstu sankcijas saistībā ar viņas tēva iebrukumu Ukrainā, ir izjaukušas viņas regulāros lidojumus no Maskavas uz Minheni, ko viņa veica, lai dzīvotu kopā ar savu partneri.

Tihonovai ar viņas jauno partneri Igoru Zelenski (52) ir kopīga divus gadus veca meita. Viņš ir vadošais profesionālais baletdejotājs un vadošais režisors, kurš vēl nesen vadīja Bavārijas Valsts baletu.

Par šīm attiecībām kļuvis zināms pēc Krievijas neatkarīgās ziņu aģentūras “IStories” un Vācijas medija “Der Spiegel” veiktās izmeklēšanas, vēsta “Daily Mail”.

Arī Katerinas meitas tēvs Zelenskis iepriekš bija precējies un viņam ar horeogrāfi Janu Serebrjakovu ir divas meitas un dēls.

Putina meita pirms kara Ukrainā bieži devās uz Minheni, kur viņu pavadīja Krievijas drošībnieki, lai pavadītu laiku kopā ar savu draugu. Medijs vēsta, ka līdz šā gada sākumam un karam Ukrainā viņa dzīvoja kopā ar viņu Vācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņojumā “IStories” teikts: “Divus gadus – no 2017. gada līdz 2019. gadam – mazās meitenes mātei bija jālido šajā maršrutā – no Maskavas uz Minheni un atpakaļ – vairākus desmitus reižu. Viņa dzīvoja Krievijā, bet meitas tēvs – Vācijā, kur vadīja Bavārijas Valsts baletu.” 2019. gada beigās Tihonovai acīmredzot apnika nemitīgi lidot uz Minheni, un viņa nolēma pārvākties uz dzīvi pie sava partnera, par ko liecina viena no vēstulēm Putina meitas Alekseja Skripčaka apsardzes arhīvā.

Žurnālistu veiktā izmeklēšanā tika atrasti dokumenti, kas apliecina lidojumus, kuros iesaistīti “Tihonova, Zelenskis, bērns, auklītes, apsargi”. Tajā atklājās, ka divu gadu laikā “viņa uz Minheni, kur strādāja Zelenskis, lidoja vairāk nekā 50 reizes”. No anonīma avota tirdzniecības vietā medijs ieguva “dokumentus no Valsts prezidenta drošības dienesta un Tihonovas personīgā apsarga Alekseja Skripčaka e-pasta”.

“Skripčaka dokumentos ir Putina meitas, Zelenska un 2017. gadā dzimušas meitenes pases. Visām biļetes nopirka Tihonovas apsargs,” teikts ziņojumā.

Bērna vārds netiek izpausts ētisku apsvērumu dēļ, taču viņas no tēva vārda atvasinātais patronīms ir Igorevna.

Zelenskis, kurš ir krievs ar gruzīnu saknēm un, domājams, nav saistīts ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski. Viņš pagājušajā mēnesī pameta Bavārijas Valsts baletu, acīmredzot pēc atteikšanās nosodīt Putina asiņaino karu Ukrainā.

Zelenskis tiek raksturots kā viens no Krievijas veiksmīgākajiem baletdejotājiem, Ņujorkas baleta trupas zvaigzne. Viņš bijis arī Londonas Karaliskā baleta viessolists.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm