Policija publicē video ar Našvilas skolas šāvēju, kas parāda mirkļus pirms slepkavībām

28. martā 13:23

Apšaudē Našvilā, ASV, kristiešu “Derības skolā” miruši seši cilvēki, tostarp trīs bērni. Našvilas policija publicējusi video, kas parāda, kā Odrija Heila – galvenā aizdomās turētā -, iekļūst skolā ar ieroča palīdzību, sašaujot stikla durvis.

Policija paziņoja, ka šobrīd par šāvēju zināms, ka tā ir bijusī skolniece, kura bija sīki izplānojusi slaktiņu, sastādījusi detalizētu karti un veikusi ēkas novērošanu.

Starp upuriem bija trīs deviņus gadus veci bērni, skolas galvenais administrators, skolotāja vietnieks un sargs.

Našvilas policijas departaments pirmdienas vakarā publiskoja videoierakstu, kurā redzama persona, kas staigā pa skolas gaiteņiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policija sākotnēji sniedza neskaidru informāciju par šāvēja dzimumu. Vairākas stundas policija identificēja šāvēju kā 28 gadus vecu sievieti un galu galā identificēja šo personu kā Odriju Heilu. Pēc tam preses konferencē policijas priekšnieks paziņoja, ka Heila ir transsieviete, kura pēdējā laikā sociālajos tīklos identificējusies kā vīrietis.

“Mums ir manifests, mums ir daži raksti, kurus mēs pārlasām un kuri attiecas uz šo datumu, faktisko incidentu, mums ir sastādītā karte, kā tas viss bija plānots,” izteicās policijas pārstāvis par izmeklēšanas gaitu.

Intervijā NBC News viņš sacīja, ka izmeklētāji uzskata, ka Heilai, visticamāk, bija “kāds aizvainojums par to, ka viņai bija jādodas uz šo skolu”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm