tv3.lv

Pēc sprādzieniem Briselē smagā stāvoklī vēl aizvien ir 63 cilvēki

2016. gada 22. marta rītā Briseles Zaventemas lidostā un Malbeek metro stacijā notika sprādzieni, kuru rezultātā 31 cilvēks gājis bojā, 316 ievainoti, no kuriem 121 cilvēks tika hospitalizēts, bet 63 joprojām atrodas smagā stāvoklī, jaunāko informāciju sniedz Latvijas Ārlietu ministrija.

2016. gada 25. martā 16:31

Briseles Lidosta ir slēgta līdz sestdienai, 26. martam ieskaitot. Sabiedriskais transport darbojas, tai skaita Briseles metro, izņemot atsevišķas stacijas. Dzelzceļa stacijās ir ieviesta pastiprināta pasažieru un bagāžas pārbaude, tāpēc ir jārēķinās ar rindām, lai iekļūtu stacijās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Briselē ir noteikts 3.drošības līmenis.

Latvijas valstspiederīgie, kuriem ir nepieciešama konsulārā palīdzība, tiek aicināti sazināties ar Latvijas vēstniecību Beļģijā, Briselē, pa tālruni: +32 477 182 435 vai +32 22 383 236. Informācija tuviniekiem Latvijā pieejama, sazinoties ar Konsulārā departamenta Sekretariātu pa tālruni: +371 67016 364.

airBaltic informē, ka reisi uz un no Briseles 25. martā, 26. martā un 27. martā ir atcelti. Pasažieri tiek aicināti sazināties ar aviokompāniju.

Ārlietu ministrija aicina ceļotājus no Latvijas, kuri atrodas vai tuvākajā laikā plāno doties uz Beļģiju, rūpīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai Latvijas un Beļģijas plašsaziņas līdzekļos par drošības situāciju Briselē un Briseles galvaspilsētas reģionā un iespējamiem pārvietošanās ierobežojumiem.

Ārkārtas situācijā aicinām nekavējoties sazināties ar Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta diennakts dežurantu pa tālruni: +371 26 33 77 11 vai e-pastu: [email protected]

Ārlietu ministrija stingri iesaka jebkurai personai, kas dodas uz ārvalstīm, pirms ceļošanas iegādāties dzīvības un veselības apdrošināšanas polisi, kas paredz arī personas repatriāciju slimības vai nāves gadījumā, kā arī reģistrēties konsulārajā reģistrā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm