tv3.lv

Pārtverta saruna atklāj Krievijas karavīru skaudību par ukraiņu modernajiem droniem

Okupantu karavīri ar skaudību lūkojas uz Ukrainas bruņoto spēku īpašumā esošajiem ‘’Bayraktar’’ bezpilota lidaparātiem un satraukuma pilni gaida jaunās ārzemju ieroču piegādes ukraiņu karavīriem – tā liecina Ukrainas drošības dienesta jaunākās pārtvertās iebrucēju sarunas.

17. maijā 11:46

Ukrainas drošības dienests savā ”Telegram” kanālā publicējis pārtverto sarunu ierakstu par Krievijas armijas iekšējo nemieru attiecībā pret ukraiņu bruņojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Būtu mums tādi droni kā viņu ”Bayraktar”… “Putniņš” aizlido, nodod koordinātes un šauj uz mums,” viens karavīrs stāsta otram, kurš norīkots cīņām pie Zaporižjas.

Okupantu kareivis pats ņirgājās par frāzi ‘’Krievijas varenība’’, jo pat vienkāršie kvadrokopteru droni lielvalstij jāprasa tās sponsoriem. ‘’Krievija – mežonīga valsts, bl*d. Viņi paši sakustināja to militāro operāciju… Krievija mācās, zemnieki vāc mums naudu, lai nopirktu kvadriķus.’’

Tāpēc iebrucēji arī ar šausmām skatās uz ziņām par jaunām ārvalstu ieroču piegādēm Ukrainas bruņotajiem spēkiem. ‘’Nu, pagaidiet, viņi piegādās. Tā vispār būs, tas būs d*rsā…’’

Iespējams, ziņas par jaunajiem ieročiem un zemes nomas līgumiem okupanti vēl nav lasījuši, minējumu izteic Ukrainas drošības dienests un turpina – tātad iebrucēju gaida daudz atklājumu ne tikai ziņās, bet arī kaujaslaukā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm