tv3.lv

Pāris Lielbritānijā pēc 60 kopā pavadītiem gadiem beidzot apprecējies

Kāds pāris sirmā vecumā Lielbritānijā pēc 60 kopā pavadītiem gadiem beidzot ir apprecējies.

24. maijā 15:16

Alekss un Džeina Hamiltoni, kuriem ir 89 un 91 gadi, pirmo reizi satikās Birmingemā 1956. gadā, kad abiem vēl bija attiecības ar citiem partneriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču viņi nespēja palikt šķirti un sešus gadus vēlāk nolēma sākt jaunu dzīvi kopā Aleksa dzimtajā pilsētā Edinburgā. Kopš tā laika viņi ir pāris un  vecāki pieciem pieaugušiem bērniem, taču tikai nesen nolēma “dzīvi kopā padarīt par oficiālu”.

Sestdien Hamiltoni kungs un kundze salaulājās savā vietējā draudzes baznīcā Tilikoultrī, Klekmannanšīrā. Svinībās piedalījās viņu abas meitas Sallija un Keita, Aleksa dēli Gordons un Nīls un Džeinas meita Beverlija, kā arī viņu 11 mazbērni.

Pāris teica, ka viņiem bija “ideālas kāzas”, un tagad viņi ar nepacietību gaida savu oficiālo medusmēnesi nākamajā mēnesī.

Hamiltones kundze “BBC Radio Scotland” programmai “Drivetime” sacīja: “Es jūtos ļoti labi. Mums bija fantastiska nedēļas nogale, brīnišķīgas kāzas. Visi izbaudīja pasākumu, un tas bija vienkārši ideāls,” norādīja Hamiltone.

“Atnāca mūsu bērni un mazbērni. Mana vecākā mazmeita bija mana līgavas māsa un Aleksa dēls bija viņa vedējs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gadu gaitā pāris laiku pa laikam bija runājuši par apprecēšanos, taču šķita, ka viņu aizņemtā dzīve, vadot savu sviesta un siera uzņēmumu, traucēja. Hamiltones kundze sacīja: “Mēs nekad tā arī nesaderinājāmies. Bet tad, tikai pirms dažām nedēļām, Alekss sēdēja gultas kājgalī un teica: “Es domāju, ka mums vajadzētu apprecēties, un viss.”

“Mums ir lieliskas attiecības. Mums ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi, kā to jau lielākajai daļai cilvēku, taču nevienam no mums nekad nav bijušas šaubas par būšanu kopā.”

Jaunajam vīram Aleksam kāzas bija “brīnišķīgo 60 gadu kopābūšanas” kulminācija.

Viņš teica: “Kad es pirmo reizi satiku Džeinu, es paskatījos uz viņu un domāju – šī ir sieviete, kuru esmu meklējis visu savu dzīvi. Mēs vienu vai divas reizes esam runājuši par precēšanos, bet bijām tik aizņemti ar darbu, tas bija ļoti apgrūtinoši,” pauda Akekss.

Viņš apliecināja, ka kāzas bija neticamas, viņiem ir brīnišķīga ģimene. “Nākotne tagad ir saistīta ar to, lai dzīvotu tik ilgi, cik varam, maksimāli izmantotu to, kas no mūsu dzīves atlicis, un izdzīvotu katru dienu, kas mums ir lemta kopā,” pauda jaunais vīrs.

Džeina arī teica, ka viņai nekad nebija šaubu, ka viņi būs kopā visu atlikušo mūžu – ar vai bez laulības gredzena. “Kad es pirmo reizi satiku Aleksu, es redzēju viņa nekaunīgo smaidu un biju uz vietas beigta. Bet viņš bija precējies, un es pēc sešām nedēļām grasījos salaulāties, tāpēc mēs vienkārši domājām, ka tas nenotiks,” viņa teica.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bet galu galā mēs vienkārši nevarējām turēties pretī savstarpējam pievilkšanās spēkam, un 1962. gadā mēs beidzot sagājām kopā,” apliecināja sieviete.

Pāra pirmā romantiskā atpūta bija pagājušā gadsimta 60. gados Obanā Ārgilā un Bjūtā, un tur viņi atgriezīsies arī savā medusmēnesī.

Hamiltones kundze sacīja: “Mēs atgriezīsimies tur šajā gadā un pavadīsim tajā vietā trīs jūnija naktis. Tas būs tik jauki,” sajūsmā ir jaunā sieva.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm