tv3.lv

Par ”Malaysia Airlines” katastrofu vācieši sūdzēs tiesā Ukrainu

Malaizijas lidmašīnas “Malaysia Airlines” aviokatastrofā bojā gājušo Vācijas pilsoņu radinieki plāno Ukrainu un tās prezidentu sūdzēt tiesā par 298 cilvēku nogalināšanu nolaidības dēļ.

2014. gada 23. septembrī 7:29

Tā kā Ukraina nespēja garantēt lidojumu drošību karadarbības apstākļos tai bija jāpieņem lēmums par savas gaisa telpas slēgšanu, apgalvo advokāts, kurš pārstāv trīs vācu ģimenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bojā gājušo vāciešu tuvinieku advokāts pauda, ka tobrīd Ukrainai jau esot bijuši pārliecinoši pierādījumi, ka nemiernieku rīcībā ir ieroči un raķetes, kas spētu notriekt lidmašīnas, taču Ukraina nav reaģējusi adekvāti. Advokāts plāno lietu iesniegt Eiropas cilvēktiesību tiesā tuvāko divu nedēļu laikā.

”Malaysia Airlines” katastrofā dzīvību zaudēja visi 298 cilvēki, kas atradās uz gaisa kuģa ”Boeing 777″ klāja. Lielākā daļa šo cilvēku bija Nīderlandes pilsoņi. Avārija notika šā gada jūlija beigās, liekot rietumvalstīm vērsties pret Krieviju ar ekonomiskajām sankcijām.

Portāls “Skaties.lv” jau vēstīja, ka vairākus mēnešus pēc kartastrofas trīs savstarpēji nesaistīti aculiecinieki atzinuši, ka ir redzējuši, kā prokrieviskie kaujinieki darbojušies ar zentītraķešu palaišanas iekārtu ”BUK”, ar kuru tika notriekta pasažieru lidmašīna ”Malaysia Airlines”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm