tv3.lv

Okupantu triecieni Velika Kostromkā noposta dzīvojamās mājas

Ukrainas dienvidu frontē krievi uz priekšu nekustas, taču turpina nežēlīgas apšaudes, pēdējie triecieni Velika Kostromkas ciematam izpostījuši desmitiem māju, vēsta TV3 Ziņas.

Ukrainas Velika Kostromkas ciemats atrodas vien dažus kilometrus no dienvidu frontes līnijas. Šeit okupantu raķetes trāpījušas jau iepriekš, taču pēdējie triecieni bijuši spēcīgākie. Cieta aptuveni 20 māju, trīs no tām nopostītas pilnībā, un divi cilvēki ievainoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lādiņus pārdzīvojusi arī Irina Martsinuka, kura stāv pie kādreizējais mājvietas. Tagad viņa paliek pie radiniekiem. Sieviete, kurai ir trīs bērni, stāsta, ka triecieni sākušies divos naktī, viņa vēl sēdējusi pie datora. Sākumā bijis grūti saprast, kas notiek, bet tad mājai izsisti stikli, nav bijis, ko elpot, visur dūmi un putekļi.

Irina Martsinuka
Velika Kostromkas iedzīvotāja

“Maksims palīda zem savas segas un raudāja. Es sākumā nesaprotu, ko darīt. Teicu, lai ceļamais un skrienam uz koridoru, kur ir nesošās sienas.”

Mājas jumts iebruka, taču griesti izturēja. Kad triecieni beidzās, ģimenei izdevās aizmukt pa logu. Par laimi, neviens necieta.

Citviet ciematā sapieri neitralizējuši vienu nesprāgušu lādiņu. Anatolijs Virko rāda Krievijas triecienu atlidojušās šķembas. Viņš stāsta, ka turējis bites kādā pamestā mājā, kas arī cieta okupantu uzbrukumos. Tepat zem plastmasas plēves vecas klavieres kā atgādinājums mūzikas mūžīgumam.

Žurnālists
Medijos darbojas 10 gadus. Iepriekš strādājis ziņu aģentūrās, savukārt ikdienā TV3 Ziņās vēsta par aktuālo ekonomikā un politikā, padziļināti pievēršoties valdības darbam, transportam un enerģētikai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm