Ņujorkā nāvējoši sadurts zīdainis un trīsgadnieks

Divi jauni brāļi – 11 mēnešus vecs mazulis un trīs gadus vecs zēns – Ņujorkā tika sadurti līdz nāvei, paziņoja policija.

2022. gada 28. novembrī 12:41

Abi zēni tika atrasti bez dzīvības pazīmēm “ar vairākām durtām brūcēm” kaklā un rumpī pie daudzdzīvokļu ēkas Bronksā sestdienas, 26. novembra, vakarā, paziņoja Ņujorkas policijas departaments.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bērni nogādāti slimnīcā, taču vēlāk viņi abi nomira.

Daudzdzīvokļu ēka ir iekļauta ģimenes patversmju sarakstā, liecina pilsētas ieraksti. Policija pirmo izsaukumu no kāda vīrieša saņēma ap plkst. 19.30. Zvanītājs bija ģimenes draugs, kurš paziņoja policistiem, ka sievietes bērni bija atstāti viņu tēva aprūpē. Policija atteicās sniegt plašākus komentārus par šo zvanu.

Apmēram pēc pusstundas policija saņēma vēl vienu ārkārtas izsaukumu. “Tika saņemts otrs izsaukums no tās pašas vietas ar ziņām par bērniem bez dzīvības pazīmēm,” informēja policijā.

Policijas patruļas darbinieki atgriezās dzīvoklī, kur atrada 11 mēnešus vecu zēnu un trīs gadus vecu zēnu ar vairākām durtām brūcēm bez dzīvības pazīmēm.

Policija paziņojusi, ka zēnu 22 gadus vecā māte atrodas policijas apcietinājumā un izmeklēšana turpinās. Zēnu tēvs pagaidām apcietinājumā neatrodas.

Māte nav publiski nosaukta par bērnu slepkavībā aizdomās turamo, tāpēc, pēc policijas sniegtās informācijas  viņa nav nedz arestēta, nedz pret viņu ir izvirzītas apsūdzības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm