tv3.lv

Nespēja vienoties par enerģijas cenu kompensāciju Igauniju tuvina valdības krīzei

Reformu un Centra partiju valdības koalīcija pirmdien koalīcijas padomes sēdē nepanāca vienošanos par enerģijas cenu kompensācijas pasākumiem. Ministru prezidente Kaja Kallasa (Reformu partija) pavēstīja, ka otrdien nāks klajā ar politisku paziņojumu.

17. janvārī 17:30

Reformu un Centra partiju līderi pagaidām nav atraduši kopīgu valodu jautājumā par enerģijas cenu lēciena kompensāciju iedzīvotājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vienošanās nav, un tuvākajās dienās un stundās mums vēl būs diskusijas, jo Centra partijas nostāja ir ļoti skaidra – atbalsts ir vajadzīgs nekavējoties,” Igaunijas sabiedriskajai raidsabiedrībai “ERR” sacīja Centra partijas priekšsēdētājs Jiri Ratass.

Jiri Ratass
Igaunijas Centra partijas priekšsēdētājs

“Ir nepieciešami universāli pasākumi mūsu iedzīvotājiem un mūsu uzņēmumiem. Apkures periods šobrīd turpinās. Ja nav atbalsta pasākumu, mēs domājam, ka ir vadības krīze.”

Igaunijas parlamenta spīkers un ekspremjers Ratass tomēr izvairījās no apgalvojuma, ka valdības krīze jau ir iestājusies. “Es negribētu šodien iet tik tālu un teikt, ka tā ir nepārvarama valdības krīze. Tā nav ideoloģiska nostādne, bet gan pragmatiska nepieciešamība Igaunijas iedzīvotāju labklājībai,” sacīja politiķis.

Igaunijas valdības vadītāja Kallasa pirmdien nosūtīja vēstuli parlamentam, paziņojot, ka otrdien plkst. 10.00 sniegs politisku vēstījumu saistībā ar enerģijas cenu kāpumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm