"Nenofilmētie kadri ar Ievu Vārnu". #3 Bez palīdzības neiztikt

Podkāsts “Nenofilmētie kadri ar Ievu Vārnu” paver priekškaru tam, kā dzīve Ukrainā rit paralēli nepārtrauktajiem Kremļa centieniem valsti sagrābt. Trešajā epizodē tā vadītājs “tv3.lv” galvenais redaktors Ģirts Krastiņš kopā ar TV3 Ziņu žurnālisti iepazīstina ar to, kā tuvāk frontes līnijai vēl palikušie ukraiņi aizvada savu ikdienu un kas humānās palīdzības piegādēs viņiem vajadzīgs visvairāk.

Kopš kara sākuma Ukrainu pametuši miljoniem cilvēku, dodoties bēgļu gaitās, taču arī frontei tuvākajās pilsētās un tiešās kaujās ierautajās vietās vēl aizvien mitinās simtiem cilvēku, tostarp bērni. Podkāstā Ieva Vārna pastāsta, kāpēc ukraiņi joprojām nepamet arī kara skartākos valsts apgabalus un kā Krievijas okupantu pilna mēroga iebrukums bērniem licis pieaugt nakts laikā.

Un, tā kā Kremļa karaspēka apšaudītajās pilsētās vēl ir cilvēki, viņiem akūti nepieciešama arī dažāda veida humānā palīdzība. Podkāstā Ieva skaidro, kā ukraiņi mēģina iztikt paši, bet kādus produktus un preces viņi novērtē visvairāk, saņemot humāno palīdzību.

Seko podkāstam arī populārākajās straumēšanas vietnēs – Spotify, Apple Podcasts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm