Neliels ciematiņš Anglijā turpina Valentīndienas tradīcijas arī Covid‑19 apstākļos

Anglijā ir ciematiņš Lovera (Lover), ko burtiski varētu tulkot kā mīlnieks, kas gatavojas svētdien, 14. februārī, gaidāmajai Valentīndienai, par spīti pandēmijai, vēsta TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

2021. gada 11. februārī 7:40

Šis nelielais ciematiņš Viltšīras grāfistē Anglijā nereti dēvēts par romantiskāko vietu valstī. Nosaukuma dēļ, protams. Tas būtu tāpat it kā Latvijā būtu apdzīvota vieta Mīlnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Citkārt šajā nedēļā te mudžētu no tūristiem. Tas tādēļ, ka daudzi savām otrajām pusītēm vēlas nosūtīt pastkarti. Un, tā kā uz pastkartēm parasti liek izsūtīšanas vietas zīmogu, uz aploksnes būtu uzraksts Lover.

Te gan jāpiebilst, ka ciematiņš ir tik mazapdzīvots, ka jau pirms 15 gadiem pasta nodaļa šeit tika slēgta. Bet, tā kā tradīcija par zīmogošanu bija pieprasīta un katrs tūrists kaut ko atstāj arī naudas izteiksmē, zīmogošanu pārņēma vietējie iedzīvotāji.

Šogad gan Covid-19 ietekmē zīmogošana vairs nav liels, kopīgs pasākums, bet brīvprātīgie to veic savrupi. Pašas kartītes iepriekš bija iespējams pasūtīt internetā par piecarpus mārciņām.

Ieņēmumus no pasta sūtījumiem parasti ziedoja labdarībai. Šogad tas būs Nacionālais veselības dienests.

Lasi vēl: Kā pārsteigt mīļoto Valentīndienā? TOP 5 oriģināli ieteikumi no Markus Rivas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm