tv3.lv

Navaļnijs atsācis staigāt

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs ir  atsācis staigāt, liecina viņa pie fotogrāfijas pievienotais ieraksts “Instagram”.

2020. gada 19. septembrī 13:23

Viņš, stāstot par savu atveseļošanos, iezīmē, ka tai iezīmējas jau skaidrs ceļš, lai gan ne īss. Nākas sastapties ar visādām problēmām, piemēram, faktu, ka tālrunis Navaļnija rokās ir bezjēdzīgs priekšmets, kā arī citām, taču esot daudz uzlabojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Krievijas opozīcijas līderis skaidro, ka pavisam nesen es neatpazinis cilvēkus un nesaprata, kā runāt. Katru rītu ārsts pienāca pie viņa un mudinājis izdomāt, kādu vārdu uzrakstīt uz šim nolūkam domātās tāfeles.

Lasi vēl: “Charite”: Navaļnija stāvoklis turpina uzlaboties

Tas viņu dzina izmisumā, jo, lai arī kopumā sapratis, ko ārsts vēlas, netika skaidrībā, kur rast vārdus, lai izteiktos. Kur rast vārdus un kā panākt, lai pateiktais kaut ko nozīmētu? Tas viss bijis galīgi nesaprotams, savā “Instragram” profilā raksta Krievijas opozīcijas līderis.

Navaļnijs par vēlīno atveseļošanās posmu, ko atceras

“Tomēr es arī nezināju, kā izteikt savu izmisumu, un tāpēc vienkārši klusēju.”

Viņš stāsta par progresu – tagad jau kļuvis par cilvēku, kuram, kāpjot pa kāpnēm, dreb kājas, un nākas domāt. “Ak, šīs ir kāpnes! Kāpt pa tām. Varbūt vajadzētu meklēt liftu?” Taču iepriekšējā ārstēšanās posmā viņš būtu vienkārši stāvējis kāpņu pakājē un raudzījies uz tām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Apskaties, kā Navaļniju atveda uz “Charite” klīniku Vācijā. Lidmašīna ar Navaļniju nosēdusies Berlīnē

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm