Narkotikas dzērienā un atmiņas zudums. Pēc “Rammstein” koncerta Lietuvā izskan nopietnas apsūdzības grupas solistam

Pirms nedēļas Lietuvas galvaspilsētā Viļņā izskanēja slavenās metāla grupas “Rammstein” jaunās tūres atklāšanas koncerts, neilgi pēc tā klajā nākusi skandaloza informācija – kāda koncerta apmeklētāja izvirzījusi nopietnas apsūdzības pret grupas solistu Tillu Lindemanu un viņa komandu, vēsta portāls “tv3.lt”.

29. maijā 15:32

Sieviete apgalvo, ka apmeklējusi privātu ballīti un viņas dzērienā esot iemaisītas narkotiskās vielas. Sieviete pēc ballītes pamodusies ar milzīgu zilumu uz ķermeņa. Uz izskanējušo informāciju reaģējusi arī grupa “Rammstein”, kategoriski noraidot izteiktās apsūdzības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grupas fane Šelbija Lina uz koncertu Viļņā ieradās no Īrijas. Dažas dienas pēc koncerta sieviete sociālajos tīklos dalījās ar piedzīvoto privātā ballīte. Sieviete saviem sekotājiem mikroblogošanas  vietnē “Twitter” un “Instagram” atklāj detaļas par to, kas noticis privātā ballītē pirms un pēc koncerta.

Pēc viņas teiktā, sieviete esot apreibināta ar narkotikām, viņai esot uzbrukts un mēģināts izvarot. Portāls “tv3.lt” sazinājās ar sievieti, taču viņa atteicās medijam sniegt plašākus komentārus.

Sieviete savos sociālajos tīklos informē, ka pirms koncerta sarakstījusies ar kādu sievieti – grupas pārstāvi – Alīnu Makēvu, vaicājot par iespējām iekļūt privātajā ballītē, kas notiek pirms un pēc koncerta. Grupas fanei esot jautāts viņas vecums un izcelsme. Pēc tam sieviete pievienota privātā “WhatsApp” sarakstē.

“Visām meitenēm tika lūgts atsūtīt selfiju ar uzrakstu “Gribu ballēties pirms koncerta” vai “Gribu ballēties pēc koncerta”, vai abus. Es uzrakstīju, ka gribu iet uz balli pēc koncerta,” norāda Šelbija Lina. Sieviete gan pēcāk raksta, ka apmeklējusi abas privātās ballītes.

Sieviete paudusi, ka situācija pirms ballītes viņai jau likusies aizdomīga, jo viesu vidū uzaicinātas tikai jaunas sievietes. Savukārt privātajā ballītē sievietēm nav bijis atļauts ienest mobilo telefonu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sieviete nenoliedz, ka ballītē lietojusi alkoholu, taču “šoreiz tam bijusi spēcīgāka ietekme nekā parasti.”

“Ledusskapis bija piepildīts ar šampanieti, bija arī daži enerģijas dzērieni, uz galda stāvēja arī degvīna pudeles,” stāsta sieviete.

Šelbija privātajā ballītē kādu brīdi “pļāpājusi ar pārējām meitenēm,” līdz koncerta starplaikā uzaicināta uz privātu tikšanos ar “Rammstein” solistu Tillu Lindemanu. Sievietei bijis aizdomas, ka tikšanās laikā iespējamas seksuālas darbības, taču budzinieks Džo Lets, kurš Šelbijai izteicis uzaicinājumu tikties ar solistu, bažas noraidījis. Bundzinieks gan lūdzis Šelbijai neatklāt citām meitenēm, ka viņa uzaicināta uz tikšanos ar grupas solistu.

Šelbija pēc sarunas ar Džo Letsu atgriezusies pie pārējām sievietēm, kuras iztaujājušas Šelbiju. Pēcāk privātajā ballītē ieradies “Rammstein” solists un salējis sievietēm glāzēs tekilu un aicinājis iedzert. Sievietes, tostarp arī Šelbija to arī izdarījušas. Pēc tam solists pametis ballīti, lai pēc pārtraukuma atsāktu koncertu.

Sieviete stāsta, ka pēc tam koncertā viņas pašsajūta pasliktinājusies, un viņa daudz vairs neatceras, kas notika tālāk.

Sieviete attapusies savā viesnīca numurā, uz viņas ķermeņa bijuši zilumi, draugi izsaukuši mediķus. Izsaukta arī policija. Policisti norādījuši, ka viņiem nav narkotiku testa un ieteikuši to iegādāties aptiekā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mans draugs aizgāja un nopirka testu, bet tas neuzrādīja nekādas narkotiku pēdas organismā. Iespējams, tādēļ, ka tas tika veikts novēloti,” min sieviete.

Uz sievietes izplatītajām apsūdzībām publiski reaģējusi arī grupa “Rammstein”, kategoriski noraidot, ka aprakstītā situācija notikusi “grupas vidē”. Vienlaikus paziņojumā norādīts, ka grupai nav zināma informācija par jebkādu oficiālu izmeklēšanu saistībā ar notikušo.

Uz grupas paziņojumu reaģējuši vairāki mikrroblogošans vietnes “Twitter” lietotāji, kuri kritizē grupu par skopo reakciju uz izskanējušo.

Tikmēr Šelbija norādījusi, ka pēc savām publikācijām sociālajos tīklos saņēmusi vēstules no citām sievietēm, kuras piedzīvojušas līdzīgas situācijas grupas koncertos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm