Mehiko ieradušies no ASV deportētie meksikāņi

Meksikā ieradušies pirmie Donalda Trampa agresīvās imigrācijas politikas upuri. Meksikas prezidents Enrike Penja Njeto Mehiko lidostā sagaidījis pirmos 135 no ASV deportētos meksikāņus.

2017. gada 8. februārī 8:34

Uzrunājot savus tautiešus, Penja Njeto paziņoja, ka viņš darīs visu, lai sniegtu atbalstu šiem cilvēkiem.

“Jūs neesat vieni. Ļaujiet valdībai jums palīdzēt atgriezties savā valstī. Daudzi no jums ir bijuši prom vairākus gadus, bet mēs darīsim visu, lai jūs dzimtenē justos labi. Valdības durvis jums vienmēr būs atvērtas,” sacīja Meksikas prezidents.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr liela daļa deportēto meksikāņu sola, ka, neskatoties ne uz ko, atgriezīsies ASV, jo tur palikušas viņu sievas un bērni, kuriem izdevies iegūt ASV pilsonību.

“Es noteikti došos atpakaļ. Tur ir mana sieva un bērni. Es ģimenē esmu tas, kurš strādā, es esmu maizes pelnītājs. Man nav izvēles.”

Atgādinām, ka Tramps nelegālās imigrācijas apkarošanu ar Meksiku padarīja par savas priekšvēlēšanu kampaņas stūrakmeni. Tagad, pēc stāšanās amatā, viņš solījis tuvāko mēnešu laikā uzcelt mūri gar ASV un Meksikas robežu. Turklāt Tramps paziņojis, ka sienas būvniecību kompensēs Meksika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm