Mediķe Kanādā mēģina glābt avārijā cietušu meiteni, kas izrādās viņas meita

Kādu traģisku sakritību piedzīvojusi neatliekamās palīdzības mediķe Kanādā, kura stundām ilgi centās glābt kādu avārijā cietušu meiteni, kura, kā vēlāk atklājas, bija viņas meita, vēsta TV3 Ziņas.

2022. gada 25. novembrī 21:20

Kad ātrās palīdzības mediķe Džeima Ēriksone devās uz izsaukumu, viņa zināja vien to, ka ir notikusi avārija. Atbraucot uz notikuma vietu, mediķe steidzās palīdzēt kādai no automašīnas izceltai meitenei, kura bija pamatīgi cietusi. Savainojumu dēļ jauniete nebija atpazīstama.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mediķi darīja visu iespējamo, taču meitenes dzīvību glābt neizdevās.

Kad Ēriksone pēc savas maiņas atnāca mājās, tur viņu sagaidīja policijas darbinieki. Tikai tad sieviete uzzināja, ka jauniete, kuras dzīvību viņa centās glābt, izrādījās viņas meita.

Džeima Ēriksone
mediķe, bojā gājušās meitenes māte

“Viņa bija cīnītāja, un viņa cīnījās līdz pat dienai, kad gāja bojā. Viņa bija skaista, viņa bija tik skaista.”

Ēriksones kolēģi atklāja, ka mediķe, vēl nezinot, ka zaudējusi meitu, ļoti pārdzīvoja ar jaunietes nāvi un kolēģiem sacīja, cik ir ļoti skumji apzināties, ka kāda ģimene šodien zaudē meitu, māsu, mazbērnu. Viņa nenojauta, ka tas būs viņas zaudējums.

Džeima Ēriksone
mediķe, bojā gājušās meitenes māte

“Savas dzīves beigās Montanai izdevās sniegt savu pēdējo dāvanu, viņas orgāni tika ziedoti. Divi no tiem izglāba dzīvības. Mēs esam tik priecīgi zināt, ka mūsu mazā meitene turpina dzīvi caur citiem.”

Meitenes māte norādīja, ka neatliekamās palīdzības mediķi par katru cilvēku cīnās tā, it kā tas būtu viņu ģimenes loceklis. Traģiskas sakritības dēļ šoreiz tas izrādījās patiesi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm